Dostawę integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej i integracją z Platformą Usług Inteligentnych
Zamawiający Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o. (Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawę integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 142013120 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wierzejewskiego 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Konstancin-Jeziorna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-510 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | inwestycje@stocer.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.stocer.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4477a7d9-0e16-4b9b-bd00-160fa6e9ebe9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415472 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | |
| 18. | Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Funduszy Europejskich w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Typ projektu | Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawę integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej i integracją z Platformą Usług Inteligentnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawę integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy wraz z digitalizacją dokumentacji medycznej i integracją z Platformą Usług Inteligentnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48814000-7 - Systemy informacji medycznej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48311000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami 85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 72320000-4 - Usługi bazy danych 48820000-2 - Serwery 48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-10 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7121076075 |
| 4.3.3.) | Ulica | Do Dysa 9 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lublin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 20-149 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 4700000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 855887-2025 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | m.in. dokonana przez Ministerstwo Zdrowia w dniu 6 maja 2026r. miana Regulaminu wyboru przedsięwizięć objętych wsparciem w ramach inwestycji D.1. 1.2. 'Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej" w zakresie możliwości zmiany terminu zakończenia realizacji zakresu rzeczowego przedsięwzięcia nie później niż do dnia 15 lipca 2026r. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | m.in. dokonana przez Ministerstwo Zdrowia w dniu 6 maja 2026r. miana Regulaminu wyboru przedsięwizięć objętych wsparciem w ramach inwestycji D.1. 1.2. 'Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej" w zakresie możliwości zmiany terminu zakończenia realizacji zakresu rzeczowego przedsięwzięcia nie później niż do dnia 15 lipca 2026r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 5560500,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →