AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa odzieży specjalnej strażaka

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawa odzieży specjalnej strażaka”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium: 4000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
4000 zł
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
3d 12h
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży specjalnej strażaka w 3 częściach: buty strażaka gumowe, buty strażaka sznurowane oraz ubranie strażaka specjalne.

  • 2

    ZakresWykonawca nie musi spełniać warunków udziału w postępowaniu, ale musi złożyć dokumenty potwierdzające, że oferowane dostawy spełniają wymagania zamawiającego zgodnie z Wymaganiami Techniczno Użytkowymi.

  • 3

    ZakresKażda część obejmuje dostawy do 2026-11-30, a zamówienie dla części 1, 2 i 3 dopuszcza opcje opisane szczegółowo w SWZ.

  • 4

    RyzykoDla części 3 wymagane jest wadium w wysokości 4 000,00 zł, a zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2022, 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał SUBOR Sp. z o.o. przy 2 ofertach.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 102 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail