Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
449 634 zł
Umowa zawarta
23 marca 2023
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odzieży specjalnej strażaka

Zamawiający RZI Bydgoszcz (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odzieży specjalnej strażaka”, wybierając ofertę wykonawcy KADIMEX Sp. z o.o. Wartość umowy: 449 634 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: RZI BydgoszczBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 29 września 2023
Wartość umowy
449 634 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KADIMEX Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 449 633,88 zł (umowę zawarto 23 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail