Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja instalacji c.o. w budynku w budynku przy ul. Pszczyńskiej 292, ul. Pszczyńskiej 294 oraz ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju

Zamawiający Miejski Zarząd Nieruchomości (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja instalacji c.o. w budynku w budynku przy ul. Pszczyńskiej 292, ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zarząd NieruchomościJastrzębie-Zdrój, Śląskieopublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 458 993 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Nieruchomości

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271204971

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 55

1.4.2.)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

44-330

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.7.)Numer telefonu

324787001

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

logistyka@mznjastrzebie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzn.jastrzebie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee5465bb-afaa-4d2f-8d57-b23ec65e12b3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415345

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00260479

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja instalacji c.o. w budynku w budynku przy ul. Pszczyńskiej 292, ul. Pszczyńskiej 294 oraz ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-09-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PUCHAŁKA Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381712395

4.3.3.)Ulica

ul. Bielska 36

4.3.4.)Miejscowość

Pszczyna

4.3.5.)Kod pocztowy

43-200

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

34999,46 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00328866/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

34999,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
458 993 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 767 zł1 452 053 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 286 zł
Źródło próbki
CPV 45300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 767 zł
Mediana
458 993 zł
Górny kwartyl
1 452 053 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.