Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
198 892 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Modernizacja instalacji c.o. w budynku mieszkalnym przy ul. Pszczyńskiej 292 w Jastrzębiu-Zdroju zgodnie ze STWiORB (Załącznik 10 do SWZ) oraz Projektem wykonawczym (Załącznik 11 do SWZ)
    Wartość umowy
    68 875 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Modernizacja instalacji c.o. w budynku mieszkalnym przy ul. Pszczyńskiej 294 w Jastrzębiu-Zdroju zgodnie ze STWiORB (Załącznik 13 do SWZ) oraz Projektem wykonawczym (Załącznik 14 do SWZ)
    Wartość umowy
    95 017 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Modernizacja instalacji c.o. w budynku mieszkalno-użytkowym przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju zgodnie ze STWiORB (Załącznik 16 do SWZ) oraz Projektem wykonawczym (Załącznik 17 do SWZ)
    Wartość umowy
    34 999 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty oraz zastosowane materiały40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja instalacji c.o. w budynku w budynku przy ul. Pszczyńskiej 292, ul. Pszczyńskiej 294 oraz ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju

Zamawiający Miejski Zarząd Nieruchomości (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja instalacji c.o. w budynku w budynku przy ul. Pszczyńskiej 292, ul.…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 198 892 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Miejski Zarząd NieruchomościJastrzębie-Zdrój, Śląskieopublikowano 8 lipca 2026
Łączna wartość umów
198 892 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ASW Instal Adam Stęchły (części 1, 2); PUCHAŁKA Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 198 891,65 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Nieruchomości

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271204971

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 55

1.5.2.)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

44-330

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.7.)Numer telefonu

324787001

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

logistyka@mznjastrzebie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzn.jastrzebie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316239

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarowanie gminnym zasobem nieruchomości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja instalacji c.o. w budynku w budynku przy ul. Pszczyńskiej 292, ul. Pszczyńskiej 294 oraz ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee5465bb-afaa-4d2f-8d57-b23ec65e12b3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00328866

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00020665/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa i modernizacja instalacji c.o. w budynkach miasta

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00260479

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DL.4221.6.2026.AWP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

1058317,25 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

182684,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.)Wartość części

62500,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.5.)Wartość części

94189,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.)Wartość części

25994,35 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68875,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68875,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASW Instal Adam Stęchły

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381619595

7.3.3)Ulica

ul. Nadrzeczna 26

7.3.4)Miejscowość

Mizerów

7.3.5)Kod pocztowy

43-265

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68875,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95017,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95017,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASW Instal Adam Stęchły

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381619595

7.3.3)Ulica

ul. Nadrzeczna 26

7.3.4)Miejscowość

Mizerów

7.3.5)Kod pocztowy

43-265

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95017,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34999,46 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43138,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34999,46 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PUCHAŁKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381712395

7.3.3)Ulica

ul. Bielska 36

7.3.4)Miejscowość

Pszczyna

7.3.5)Kod pocztowy

43-200

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34999,46 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Nieruchomości prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 198 892 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASW Instal Adam Stęchły (Mizerów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.