AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn

Zamawiający Gmina Czorsztyn (Maniowy, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CzorsztynManiowy, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 11:00
8d 10h
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji jakości20%Czas rozpoczęcia czynności serwisowych20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 9 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji jakości 20%, Czas rozpoczęcia czynności serwisowych 20%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czorsztyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gorczańska 3

1.5.2.)Miejscowość

Maniowy

1.5.3.)Kod pocztowy

34-436

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

182750070/71

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@czorsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czorsztyn.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0d80b81c-d9b0-424f-8e1c-ddd175d10e38

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415075

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00024023/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_czorsztyn

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_czorsztyn

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Zamawiający, zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452 ze zmianami), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana aktualnie wspierana przeglądarka internetowa, inna niż Internet Explorer,
d) włączona obsługa JavaScript,
e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
f) Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
2.Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem.
3. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania z platformazakupowa.pl, w szczególności za sytuację, gdy zamawiający zapozna się z treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego”). Taka oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę handlową i nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowym postępowaniu ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art. 221 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
5.Zamawiający informuje, iż w przypadku awarii platformy zakupowej możliwy jest kontakt poprzez adres email: zamowienia@ug.czorsztyn.pl.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

wg rozdziału 42 SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

wg rozdziału 42 SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

GPI.271.18.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, integracja, uruchomienie, wykonanie prób i testów, szkolenie użytkowników oraz przekazanie do eksploatacji elementów systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn. Zamówienie obejmuje dwa kolejne etapy jednego systemu i jest udzielane w dwóch częściach.
2. Część 1 – etap I obejmuje wykonanie 3 kompletnych punktów syrenowych SOiA: Maniowy – minimalna moc zestawu 600 W, Sromowce Wyżne – minimalna moc zestawu 300 W i Sromowce Niżne – minimalna moc zestawu 300 W, oraz 1 kompletnego stanowiska operatorskiego SOiA wraz z montażem, zasilaniem podstawowym i awaryjnym, łącznością, konfiguracją, integracją, testami, szkoleniem i dokumentacją powykonawczą.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa OPZ stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. Postanowienia SWZ należy odczytywać łącznie z OPZ, projektowanymi postanowieniami umowy oraz tabelą zgodności oferowanego rozwiązania z OPZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

35121700-5 - Systemy alarmowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

35240000-8 - Syreny

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji jakości

4.3.6.)Waga

20,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas rozpoczęcia czynności serwisowych

4.3.6.)Waga

20,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, integracja, uruchomienie, wykonanie prób i testów, szkolenie użytkowników oraz przekazanie do eksploatacji elementów systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy Czorsztyn. Zamówienie obejmuje dwa kolejne etapy jednego systemu i jest udzielane w dwóch częściach.
2. Część 2 – etap II obejmuje wykonanie 3 kolejnych kompletnych elektronicznych punktów syrenowych SOiA w lokalizacjach i o parametrach określonych w OPZ, wraz z pełnym włączeniem do systemu i stanowiska operatorskiego wykonanego w części 1, konfiguracją, testami, uruchomieniem i dokumentacją powykonawczą. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązania wymagającego utworzenia drugiego, niezależnego systemu sterowania syrenami.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa OPZ stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. Postanowienia SWZ należy odczytywać łącznie z OPZ, projektowanymi postanowieniami umowy oraz tabelą zgodności oferowanego rozwiązania z OPZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

35121700-5 - Systemy alarmowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

35240000-8 - Syreny

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji jakości

4.3.6.)Waga

20,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas rozpoczęcia czynności serwisowych

4.3.6.)Waga

20,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w zakresie zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej ani sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
2. W zakresie zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał:
a) dla części 1 – co najmniej jedno zamówienie obejmujące dostawę, montaż, konfigurację i uruchomienie systemu ostrzegania lub alarmowania ludności obejmującego co najmniej 2 elektroniczne punkty syrenowe umożliwiające emisję sygnałów alarmowych i komunikatów głosowych oraz centralę lub stanowisko operatorskie umożliwiające zdalne sterowanie punktami syrenowymi, o wartości tego zamówienia nie mniejszej niż 80 000,00 zł brutto; b) dla części 2 – co najmniej jedno zamówienie obejmujące dostawę, montaż, konfigurację lub integrację co najmniej 2 elektronicznych punktów syrenowych systemu ostrzegania lub alarmowania ludności, umożliwiających emisję sygnałów alarmowych i komunikatów głosowych, o wartości nie mniejszej niż 50 000,00 zł brutto.
3. W przypadku składania oferty na obie części Zamawiający dopuszcza wykazanie tej samej dostawy na potwierdzenie warunków udziału dla obu części, jeżeli jej zakres spełnia wymagania określone dla części 1; w takim przypadku Wykonawca nie jest zobowiązany do wykazywania dwóch odrębnych zamówień.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona w danej części, do złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego albo Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, chyba że Zamawiający może uzyskać te dokumenty za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, a Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Na potwierdzenie spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona w danej części, do złożenia wykazu dostaw / dostaw z montażem wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, zakresu obejmującego liczbę punktów syrenowych, stanowisko operatorskie lub integrację – stosownie do warunku danej części – wartości, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których świadczenia zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy zostały wykonane należycie. Wzór wykazu stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Dowodami są referencje lub inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Karta katalogowa, specyfikacje techniczne lub inne dokumenty producenta pozwalające zidentyfikować oferowane urządzenia i potwierdzić wymagania wskazane w OPZ, w szczególności producenta, typ i model syren, moc zestawu, możliwość emisji komunikatów głosowych, sposób sterowania i komunikacji, zasilanie podstawowe i awaryjne, funkcje diagnostyczne i potwierdzanie komend, a dla części 1 również parametry stanowiska operatorskiego i możliwość rozbudowy, zaś dla części 2 – kompatybilność i możliwość integracji z systemem części 1.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Karta katalogowa, specyfikacje techniczne lub inne dokumenty producenta pozwalające zidentyfikować oferowane urządzenia i potwierdzić wymagania wskazane w OPZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wymagane oświadczenia wskazane w pkt. 3.1 SWZ powinny być złożone przez każdego wykonawcę wspólnie ubiegającego się o zamówienie.
. Wykonawcy składający ofertę wspólną zobowiązani są do ustanowienia Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu oraz do zawarcia umowy w sprawie zamówienia - patrz: pkt. 3.2 lit. a SWZ. Dokument lub dokumenty zawierający ustanowienie Pełnomocnika musi zawierać w szczególności: wskazanie postępowania o zamówienie publiczne, którego dotyczy, wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wskazanie ustanowionego Pełnomocnika i zakres jego umocowania. Dokument (lub dokumenty) zawierające ustanowienie Pełnomocnika musi być podpisany w imieniu wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, przez osoby uprawnione do składania oświadczeń woli, wymienione we właściwym rejestrze lub ewidencji wykonawców. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania Zamawiający żąda od Wykonawcy odpisu lub informacji z KRS, CEIDG RP lub innego właściwego rejestru.
Ustanowienie przedmiotowego Pełnomocnika może zostać zawarte w umowie o współdziałaniu złożonej wraz z ofertą.
Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniana przez pełnomocnika.
3. Oferta wspólna składana przez dwóch lub więcej wykonawców, powinna spełniać następujące wymagania:
a) Dokumenty, dotyczące własnej firmy, takie jak np.: oświadczenie o braku podstaw wykluczenia, składa każdy z wykonawców składających ofertę wspólną we własnym imieniu.
b) Dokumenty wspólne takie jak np.: formularz ofertowy, formularz cenowy oraz przedmiotowe środki dowodowe składa pełnomocnik wykonawców w imieniu wszystkich wykonawców składających ofertę wspólną.
4. Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z Pełnomocnikiem.
5. Wypełniając formularz oferty, jak również inne dokumenty, powołując się na wykonawcę, w miejscu np. nazwa i adres wykonawcy, należy wpisać dane dotyczące wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, a nie Pełnomocnika tych wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Wg zapisów § 13 załącznika nr 3 do SWZ-projektowane postanowienia umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-09 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ug_czorsztyn na stronie internetowej prowadzonego postępowania

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-09 11:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-08

Sekcja 9

Pozostałe informacje

PunktPoleWartość
1.Wraz z ofertą Wykonawca składa

1) formularz oferty wraz z formularzem cenowym – załącznik nr 1; 2) oświadczenie Wykonawcy z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp dotyczące niepodlegania wykluczeniu i spełniania warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2; 3) kartę katalogową lub dokument techniczny oferowanego urządzenia dla każdej części, na którą składana jest oferta; 4) pełnomocnictwo – jeżeli dotyczy. Oferta wraz z załącznikami musi być podpisana przez wykonawcę (kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym). Zamawiający wymaga, aby ofertę podpisano zgodnie z zasadami reprezentacji wskazanymi we właściwym centralnym rejestrze lub ewidencji działalności gospodarczej RP. Jeżeli osoba podpisująca ofertę działa na podstawie pełnomocnictwa - patrz: pkt. 3.2 lit.b SWZ, to pełnomocnictwo to musi obejmować uprawnienie do podpisania oferty. 2. Poza przypadkami, o których mowa w art.108 ust.1 oraz art.109 ust.1 pkt 4 PZP, z ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się również Wykonawcę na podstawie art.7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35121700-5Systemy alarmowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 09.09.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Czorsztyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Maniowy.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35121700-5 (Systemy alarmowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.