Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

"Zakup 9-osobowego lekkiego samochodu ratowniczego (mikrobus/SLBus) dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedyszynie"

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Niedyszynie (Niedyszyna, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup 9-osobowego lekkiego samochodu ratowniczego (mikrobus/SLBus) dla Ochotniczej Straży…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NIEDYSZYNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590279611

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

50

1.4.2.)Miejscowość

Niedyszyna

1.4.3.)Kod pocztowy

97-400

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ospniedyszyna@go2.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/OSP-Niedyszyna-345456182319190/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie - jednostka ochotniczej straży pożarnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415070

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00413204

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-09-05 12:00 Po zmianie: 2026-09-09 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-09-06 12:00 Po zmianie: 2026-09-09 18:30

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający informuje o zmianie terminu składania i otwarcia ofert. Nowy termin składania ofert wyznacza się na dzień 09.09.2026 r. do godz. 12.00, natomiast termin otwarcia ofert na dzień 09.09.2026 r. o godz. 18.30. W związku ze zmianą terminu składania ofert zmianie ulega również termin związania ofertą, który upływa w dniu 08.10.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Niedyszynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niedyszyna.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.