Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby OSP Niedyszyna”

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Niedyszynie (Niedyszyna, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby OSP Niedyszyna”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NIEDYSZYNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590279611

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

50

1.4.2.)Miejscowość

Niedyszyna

1.4.3.)Kod pocztowy

97-400

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ospniedyszyna@go2.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/OSP-Niedyszyna-345456182319190/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74015ffb-0ce3-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00019101

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00278248/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby OSP Niedyszyna”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem.
2. Szczegółowy opis minimalnych parametrów oraz wymagań jest określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ i w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Moto Truck

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572942226

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

986460,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00470840/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

986460,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 030 325 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
411 128 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
988 872 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
411 128 zł
Mediana
1 030 325 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Niedyszynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niedyszyna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.