Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
479 700 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2026
Okres realizacji
do 22 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin realizacji usługi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa systemu bibliotecznego KOHA poprzez wdrożenie nowej instancji systemu dla Biblioteki Głównej SGGW wraz z migracją danych oraz świadczeniem usługi Asysty Technicznej i Usług Gwarancyjnych

Zamawiający Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa systemu bibliotecznego KOHA poprzez wdrożenie nowej instancji systemu dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Bonasoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 479 700 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
479 700 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bonasoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 479 700,00 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001784

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nowoursynowska 166

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-787

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena_zywno@sggw.edu.pl; beata_bud_gusaim@sggw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sggw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9998ec3a-c4e9-4062-a0b9-1c27ef20669b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa systemu bibliotecznego KOHA poprzez wdrożenie nowej instancji systemu dla Biblioteki Głównej SGGW wraz z migracją danych oraz świadczeniem usługi Asysty Technicznej i Usług Gwarancyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9998ec3a-c4e9-4062-a0b9-1c27ef20669b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415049

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039408/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 Rozbudowa systemu bibliotecznego KOHA - nowa instancja systemu dla Biblioteki Głównej SGGW wraz z migracją danych oraz świadczeniem usługi Asysty Technicznej i usług Gwarancyjnych Zamówienie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

SGGW – Uczelnia równych szans 2.0” nr FERS.03.01-IP.08-0137/24 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027, Działanie 03.01 „Dostępność szkolnictwa wyższego” w Priorytecie 3 „Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00090139

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.250.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest rozbudowa systemu bibliotecznego KOHA, w wersji 24.11.07, posiadanego przez Zamawiającego poprzez wdrożenie nowej instancji systemu przeznaczonej dla Biblioteki Głównej SGGW wraz z migracją danych oraz świadczeniem usługi Asysty Technicznej i Usług Gwarancyjnych w ramach projektu pn. „SGGW – Uczelnia równych szans 2.0” nr FERS.03.01-IP.08-0137/24
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ— opis przedmiotu zamówienia wraz z kalkulacją.

4.5.3.)Główny kod CPV

72212160-8 - Usługi opracowywania oprogramowania bibliotecznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

479700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

479700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

479700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bonasoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943113503

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

479700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-02-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72212160-8Usługi opracowywania oprogramowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
265 755 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
86 133 zł582 250 zł
Rozstęp międzykwartylowy
496 117 zł
Źródło próbki
CPV 72212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
86 133 zł
Mediana
265 755 zł
Górny kwartyl
582 250 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 479 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72212160-8 (Usługi opracowywania oprogramowania bibliotecznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bonasoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.