Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

Zamawiający Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 201 056 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010393032

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142a

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-305

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@frse.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.frse.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6e78774b-95bf-4337-86a4-6114f14bf39b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415047

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

93158-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pt.: " Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)" numer : FERS.01.04-IP.05-010/23, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland. 2.Przedmiot umowy będzie wykonywany od dnia zawarcia umowy przez okres 5 miesięcy przy czym konkursy SkillsPoland zostaną zrealizowane w terminie do dnia 30 czerwca 2026 r.

3.9.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KDK Sp. z o.o.

4.3.3.)Ulica

Mokotowska 14

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

497700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

211681-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

po udzieleniu zamówienia publicznego, Zamawiający powziął wiedzę, że podczas kompleksowej realizacji konkursów regionalnych w ramach SkillsPoland konieczne będzie zwiększenie ilości noclegów i usługi cateringu dla wybranych konkurencji zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększenie ilości noclegów i usługi cateringu dla wybranych konkurencji zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia

5.4.6.)Wartość zmiany

34400,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

po udzieleniu zamówienia publicznego Zamawiający powziął wiedzę, że w związku z realizacją eliminacji regionalnych SkillsPoland konieczne jest zwiększenie zakresu zamówienia, określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy, polegające na zwiększeniu ceny jednostkowej brutto usługi kompleksowej organizacji Eliminacji dla wybranych konkurencji, w związku ze zwiększeniem liczby zawodników biorących udział w konkursach

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększenie ceny jednostkowej brutto usługi kompleksowej organizacji Eliminacji dla wybranych konkurencji, w związku ze zwiększeniem liczby zawodników biorących udział w konkursach;

5.4.6.)Wartość zmiany

14250,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

477870,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.