Zakup energii elektrycznej na lata 2024-2025 na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej oraz obiektów użyteczności publicznej uczestników Łódzkiej Grupy Zakupowej
Zamawiający Gmina Dmosin (Dmosin, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup energii elektrycznej na lata 2024-2025 na potrzeby oświetlenia przestrzeni…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
31 wpisów- Wykonanie umowy
27 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lutego 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Dmosin |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Zamówienia Publiczne |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 750148213 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dmosin 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Dmosin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 95-061 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL712 - Łódzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@dmosin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.dmosin.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414871 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00081593 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.5. | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy Przed zmianą | 173565,42 Po zmianie: 106705,83 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.