AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 3521E

Zamawiający Powiat Pajęczański (Pajęczno, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 3521E”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PajęczańskiPajęczno, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 11:00
9d 14h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 3521E na odcinkach łącznej długości ok. 577 m oraz odcinku około 130 m.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje roboty przygotowawcze, podbudowę, nawierzchnię bitumiczną, pobocza z destruktu, oznakowanie pionowe oraz organizację ruchu czasową i stałą.

  • 3

    KryteriaWykonawca ma minimum 36 miesięcy gwarancji, a kryteria oceny ofert obejmują cenę 60 i okres gwarancji 40.

  • 4

    WarunkiWarunek techniczny wymaga wykonania w ciągu ostatnich 5 lat co najmniej 1 zadania budowy, przebudowy lub rozbudowy drogi o wartości nie mniejszej niż 500.000,00 zł brutto oraz dysponowania kierownikiem budowy z uprawnieniami drogowymi bez ograniczeń.

  • 5

    RyzykoRealizacja jest przewidziana na 65 dni, zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a przy wspólnym ubieganiu się o zamówienie trzeba wskazać podział robót między wykonawców.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail