Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
763 641 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Metoda utylizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa odbioru, transportu, zbierania i odzysku lub unieszkodliwiania odpadów potechnologicznych wytwarzanych w procesie termicznego przekształcania odpadów medycznych

Zamawiający Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa odbioru, transportu, zbierania i odzysku lub unieszkodliwiania odpadów…”, wybierając ofertę wykonawcy EL-KAJO sp. z o.o. Wartość umowy: 763 641 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
763 641 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EL-KAJO sp. z o.o. (Bydgoszcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 763 641,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001255363

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

dr Izabeli Romanowskiej 2

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-796

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

37-43-000

1.5.8.)Numer faksu

37-43-301

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@co.bydgoszcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.co.bydgoszcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa odbioru, transportu, zbierania i odzysku lub unieszkodliwiania odpadów potechnologicznych wytwarzanych w procesie termicznego przekształcania odpadów medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9d9887a-44ae-4d8e-88ad-fd7789c10f2f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414601

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00130818/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.12 Zagospodarowanie żuzli oraz popiołów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352875

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

461/P/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

877500 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa odbioru, transportu, zbierania i odzysku lub unieszkodliwiania odpadów potechnologicznych wytwarzanych w procesie termicznego przekształcania odpadów medycznych

4.5.3.)Główny kod CPV

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

763641,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

763641,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

763641 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EL-KAJO sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

554-030-98-67

7.3.3)Ulica

Hutnicza

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-873

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Usługa transportowa - na tym etapie postępowania podwykonawca nie jest znany

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

763641 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90520000-8Usługi w zakresie odpadów radioakty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 763 641 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90520000-8 (Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EL-KAJO sp. z o.o. (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.