Remont dróg gminnych na terenie miasta i gminy Wleń
Zamawiający Gmina Wleń (Wleń, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont dróg gminnych na terenie miasta i gminy Wleń”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 4 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Wleń |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 230821724 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Bohaterów Nysy 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wleń |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-610 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@wlen.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wlen.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414600 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00394849 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni jezdni wraz z umocnieniem poboczy oraz zjazdów i włączeniem do istniejących dróg, na długości jezdni ok. 225 m. W ramach wykonanych robót budowlanych zostanie zapewnione właściwe odwodnienie powierzchniowe nowych nawierzchni poprzez wykonanie spadków poprzecznych i podłużnych, które wykonać winien Wykonawca. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni jezdni wraz z umocnieniem poboczy oraz zjazdów i włączeniem do istniejących dróg, na długości jezdni ok. 225 m. W ramach wykonanych robót budowlanych zostanie zapewnione właściwe odwodnienie powierzchniowe nowych nawierzchni poprzez wykonanie spadków poprzecznych i podłużnych, które wykonać winien Wykonawca. Zadanie realizowane będzie na ul. Skarpowej we Wleniu, na działce oznaczonej ewidencyjnie nr 81 obręb 021205_4.0001 Wleń 0001. W załączniku do niniejszego OPZ została wskazana lokalizacja zadania. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni jezdni wraz z umocnieniem poboczy oraz zjazdów kruszywem łamanym i włączeniem do istniejących dróg, na długości jezdni ok. 1.130,00 m. W ramach wykonanych robót budowlanych zostanie zapewnione właściwe odwodnienie powierzchniowe nowych nawierzchni poprzez wykonanie spadków poprzecznych i podłużnych, które wykonać winien Wykonawca. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni jezdni wraz z umocnieniem poboczy oraz zjazdów kruszywem łamanym i włączeniem do istniejących dróg, na długości jezdni ok. 1.130,00 m. W ramach wykonanych robót budowlanych zostanie zapewnione właściwe odwodnienie powierzchniowe nowych nawierzchni poprzez wykonanie spadków poprzecznych i podłużnych, które wykonać winien Wykonawca. Zadanie realizowane będzie w miejscowości Strzyżowiec, na działkach oznaczonych ewidencyjnie nr 217, 239, 273 obręb 021205_5.0011 Strzyżowiec. W załączniku do niniejszego OPZ została wskazana orientacyjna lokalizacja zadania, |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni jezdni wraz z umocnieniem poboczy oraz zjazdów kruszywem łamanym i włączeniem do istniejących dróg, na długości jezdni ok. 0,710 m. W ramach wykonanych robót budowlanych zostanie zapewnione właściwe odwodnienie powierzchniowe nowych nawierzchni poprzez wykonanie spadków poprzecznych i podłużnych, które wykonać winien Wykonawca. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni jezdni wraz z umocnieniem poboczy oraz zjazdów kruszywem łamanym i włączeniem do istniejących dróg, na długości jezdni ok. 0,710 m. W ramach wykonanych robót budowlanych zostanie zapewnione właściwe odwodnienie powierzchniowe nowych nawierzchni poprzez wykonanie spadków poprzecznych i podłużnych, które wykonać winien Wykonawca. Zadanie realizowane będzie w miejscowości Pilchowice, na działce oznaczona ewidencyjnie nr 283 obręb 021205_5.0008 Pilchowice. W załączniku do niniejszego OPZ została wskazana orientacyjna lokalizacja zadania. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.1.2. | Numer referencyjny Przed zmianą | ZB.271.7.2025 Po zmianie: ZB.271.7.2026 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-01 10:00 Po zmianie: 2026-09-04 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-01 10:30 Po zmianie: 2026-09-04 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-30 Po zmianie: 2026-10-03 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.