Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
43 565 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Zakres usług obejmuje organizację dwudniowego wyjazdu integracyjnego w terminie 17 - 18.09.2026 r., dla minimum 200 osób. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakres usług obejmuje organizację dwudniowego wyjazdu integracyjnego naukowo-szkoleniowego dla Kierowników Laboratoriów oraz Dyrekcji w terminie 30.11.2026 r. – 1.12.2026 r., dla 20 osób. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wska
    Wartość umowy
    31 038 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakres usług obejmuje organizację dwudniowego wyjazdu integracyjnego dla Pracowników Administracji i Dyrekcji w terminie 14 – 15.10.2026 r., dla 27 osób. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ
    Wartość umowy
    12 527 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej wraz z wynajęciem sal konferencyjnych, z podziałem na III części

Zamawiający Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej wraz z wynajęciem sal konferencyjnych, z…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 43 565 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
43 565 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SIDES OF LIFE SABINA JĘDRA-SMUDA (część 2); Milord Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 43 564,50 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013082798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Księcia Trojdena 4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-109

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@iimcb.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.iimcb.gov.pl/pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1341389

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut naukowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej wraz z wynajęciem sal konferencyjnych, z podziałem na III części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d7634e25-3965-43a8-ac7e-68a3387158cf

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414588

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Welcome to Poland finansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Europejskiego dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027 (FERS) w ramach projektu pt.: „Wsparcie instytucji szkolnictwa wyższego i nauki w obsłudze osób cudzoziemskich oraz Polek i Polaków wyjeżdżających za granicę”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340044

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADZ.261.39.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres usług obejmuje organizację dwudniowego wyjazdu integracyjnego w terminie 17 - 18.09.2026 r., dla minimum 200 osób. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

203739,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres usług obejmuje organizację dwudniowego wyjazdu integracyjnego naukowo-szkoleniowego dla Kierowników Laboratoriów oraz Dyrekcji w terminie 30.11.2026 r. – 1.12.2026 r., dla 20 osób. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

31142,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres usług obejmuje organizację dwudniowego wyjazdu integracyjnego dla Pracowników Administracji i Dyrekcji w terminie 14 – 15.10.2026 r., dla 27 osób. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.5.)Wartość części

20240,25 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

UZASADNIENIE FAKTYCZNE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA
W postępowaniu w zakresie Zadania nr 1 zostały złożone 2 oferty, przy czym obydwie przekraczają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny żadnej z tych ofert, bez względu na to, która oferta zostałaby wskazana jako najkorzystniejsza w toku prowadzonego postępowania. Tym samym postępowanie podlega unieważnieniu.


UZASADNIENIE PRAWNE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA W ZAKRESIE ZADANIA 1:
Zamawiający dokonuje unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli :…
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia…..

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31038,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36958,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31038,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIDES OF LIFE SABINA JĘDRA-SMUDA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792848127

7.3.3)Ulica

ul. Kwiatowa 41

7.3.4)Miejscowość

Ryczów

7.3.5)Kod pocztowy

34-115

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31038,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-11-30 do 2026-12-01

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12526,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24403,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12526,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Milord Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272588122

7.3.3)Ulica

ul. Grzybowska 43

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-855

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12526,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-10-14 do 2026-10-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 43 565 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIDES OF LIFE SABINA JĘDRA-SMUDA (Ryczów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.