Zakup i dostawa fabrycznie nowej prasy hydraulicznej (balującej) w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o.o. (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i dostawa fabrycznie nowej prasy hydraulicznej (balującej) w formie leasingu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 690260991 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Al. gen. Władysława Sikorskiego 428 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-304 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 17 86 13 000 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 17 86 13 003 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | mpgk@mpgk.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mpgk.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414478 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00414401 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.