Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 322 240 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 2 322 240 zł – 3 323 455 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa i przebudowa drogi gminnej w miejscowości Chłopska Kępa wraz z budową infrastruktury

Zamawiający Gmina Świeszyno (Świeszyno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i przebudowa drogi gminnej w miejscowości Chłopska Kępa wraz z budową…”, wybierając ofertę wykonawcy INTELTECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 2 322 240 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina ŚwieszynoŚwieszyno, Zachodniopomorskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 322 240 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INTELTECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Koszalin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 322 240,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 2 322 240,00 zł do 3 323 455,03 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail