AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup przenośnego urządzenia do identyfikacji substancji z wykorzystaniem spektroskopii Ramana dla funkcjonariuszy Referatu Realizacji Port Lotniczy Wrocław-Strachowice

Zamawiający Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Zakup przenośnego urządzenia do identyfikacji substancji z wykorzystaniem spektroskopii…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dolnośląski Urząd Wojewódzki we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
5d 5h
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego urządzenia do identyfikacji substancji z wykorzystaniem spektroskopii Ramana dla funkcjonariuszy Referatu Realizacji Port Lotniczy Wrocław-Strachowice.

  • 2

    RyzykoWykonawca zapewnia bezpłatną gwarancję na minimum 36 miesięcy od dnia dostawy oraz bezpłatne szkolenia 8 godzin dla 5 pracowników.

  • 3

    ZakresZamówienie nie obejmuje opcji, trwa 60 dni i przewiduje negocjacje; do negocjacji zamawiający zaprasza pierwszych trzech wykonawców.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514377

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Powstańców Warszawy 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-153

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@duw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.duw.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup przenośnego urządzenia do identyfikacji substancji z wykorzystaniem spektroskopii Ramana dla funkcjonariuszy Referatu Realizacji Port Lotniczy Wrocław-Strachowice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d3760bc3-1553-4c00-b965-caa37f9da7d1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414358

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00109075/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Zakup i dostawa przenośnego urządzenia do szybkiej i automatycznej analizy oraz identyfikacji nieznanych substancji jednorodnych i mieszanin związków

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://duw.ezamawiajacy.pl/pn/duw/demand/314730/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://duw.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2024r., poz. 1513 ze zm.).
2. Wszelkie oświadczenia, zawiadomienia, wnioski lub informacje, ze wskazaniem numeru referencyjnego nadanego sprawie Wykonawcy przekazują poprzez Platformę dostępną pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl.
Informacje dotyczące sposobu podpisywania dokumentów można znaleźć na stronie:
- kwalifikowany podpis elektroniczny: https://www.nccert.pl/;
- podpis zaufany: https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany;
- podpis osobisty: https://www.gov.pl/web/mswia/oprogramowanie-do-pobrania.
3. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę.
4. Ogólne zasady korzystania z Platformy, z zastrzeżeniem pkt. 7 niniejszego Rozdziału:
1) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy na subdomenie: https://duw.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl;
2) Wykonawca, po wybraniu opcji „przystąp do postępowania”, zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”;
3) rejestracja konta następuje automatycznie poprzez:
- podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, osobistym lub profilem zaufanym) lub
- kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub
- jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie – konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin;
4) po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu.
5. Ofertę, oświadczenia stanowiące Załączniki nr 1,2,5,6,7,8 do SWZ, a także pełnomocnictwa, sporządza się w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), zwanej dalej ustawą o informatyzacji, w szczególności w formatach: .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych.
6. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż określone w pkt. 5, przekazywane w postępowaniu, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy o informatyzacji lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, o których mowa w pkt. 2.
Pozostałe regulacje w zakresie wymagań zostały określone w SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wyboru wykonawcy, zawarcia i realizacji umowy oraz wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w Rozdziale XX SWZ – „Ochrona danych osobowych”.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zamawiający informuje, że w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego stosuje się ograniczenia wynikające z art. 19 ust. 2 i 3 oraz art. 74 ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie realizacji obowiązków i praw wynikających z przepisów RODO, zgodnie z postanowieniami zawartymi w Rozdziale XX SWZ „Ochrona danych osobowych”.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

AL-OZP.272-23/26/ZP/TP2

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotu zamówienia w ramach postępowania pn.: „Zakup przenośnego urządzenia do identyfikacji substancji z wykorzystaniem spektroskopii Ramana dla funkcjonariuszy Referatu Realizacji Port Lotniczy Wrocław-Strachowice”.

Gwarancja – wykonawca udzieli bezpłatnej gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy od dnia dostawy.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy przeprowadzić bezpłatne szkolenia (8 godzin) na poziomie instruktorskim dla 5 pracowników wskazanych przez użytkownika końcowego.

Minimalne wymagania techniczne, zakres wyposażenia, wymagania w zakresie gwarancji i serwisu oraz pozostałe szczegółowe regulacje w zakresie zakresu i sposobu realizacji zamówienia, znajdują się w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz projekcie umowy – jako integralne załączniki SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

38433000-9 - Spektrometry

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w złożonym wraz z ofertą oświadczeniu.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
1.Wraz z ofertą należy złożyć

1) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, (na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu , w zakresie wskazanym przez Zamawiającego – jeżeli zostały ustalone) oraz o braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach – Załącznik nr 1 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z Wykonawców. W treści oświadczenia wykonawca wskazuje, czy w niniejszym postępowaniu będzie wykorzystywał certyfikat. Brak informacji o certyfikacie będzie uznany za oświadczenie wykonawcy, że w niniejszym postępowaniu nie będzie on wykorzystywał certyfikatu. 2) pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy). Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna) muszą ustanowić i wskazać pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Z treści pełnomocnictwa musi wynikać, do której ze wskazanych powyżej czynności oraz w ramach jakiego postępowania powołano pełnomocnika. Określenie czynności w sposób inny niż wskazano powyżej, będzie niezgodne z treścią przepisu art. 58 ust. 2 ustawy Pzp. Pełnomocnictwo musi identyfikować Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jak również wskazywać ustanowionego pełnomocnika.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

W celu potwierdzenia, że osoba, działająca w imieniu Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jest umocowana do jego/ich reprezentowania, Zamawiający żąda od Wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru bądź wskazania danych umożliwiających Zamawiającemu dostęp do tych dokumentów.
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów np. w treści formularza ofertowego lub w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Jeżeli w imieniu Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia działa osoba, której umocowanie do jego/ich reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt. 2, Zamawiający żąda od Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy.
Jeżeli Wykonawca nie złoży wymaganych pełnomocnictw albo złożył wadliwe pełnomocnictwa, Zamawiający wezwie do ich złożenia w terminie przez siebie wskazanym, chyba że – mimo ich złożenia – oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu albo konieczne byłoby unieważnienie postępowania.
Dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w SWZ, składa się w formie elektronicznej, w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, w zakresie i w sposób określony w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp, zgodnie z wymogami określonymi poniżej:
Oświadczenie wykonawcy o braku podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp wraz z oświadczeniem o braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach, pod rygorem nieważności należy złożyć:
- w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia lub
- w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy, Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia.
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt 6, składa każdy Wykonawca jako oświadczenie własne.
Pełnomocnictwo wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do złożenia oferty (o ile dotyczy), musi być załączone do oferty i przekazane Zamawiającemu:
- w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania Wykonawcy udzielającego pełnomocnictwa) lub
- w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania wykonawcy udzielającego pełnomocnictwa.
Jeżeli pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej.
Pozostałe regulacje w ww. zakresie zostały określone w SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z § 9 projektu umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ:

1. Zmiana umowy dopuszczalna jest w zakresie i na warunkach przewidzianych przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych .
2. Niezależnie od innych przypadków zmian dozwolonych przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Strony są uprawnione do wprowadzenia do umowy zmian w przypadku:
a) zmiany adresu/siedziby Wykonawcy;
b) zmiany będącej skutkiem poprawy oczywistej omyłki pisarskiej lub rachunkowej;
c) zmiany terminu wykonania umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy;
d) jeżeli konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, o ile zmiana nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy a wzrost ceny spowodowany każdą kolejną zmianą nie przekracza 50% wartości pierwotnej umowy.
3. Zmiana postanowień niniejszej umowy na podstawie ust. 2 lit. c następuje na wniosek Wykonawcy, złożony Zamawiającemu w formie pisemnej. Wniosek musi zawierać uzasadnienie konieczności wprowadzenia zmian do umowy oraz wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające zaistnienie okoliczności stanowiących podstawę dokonania zmian w umowie.
4. Wprowadzenie zmian treści umowy wymaga, pod rygorem nieważności, sporządzenia pisemnego aneksu, z wyłączeniem zmian § 10 ust. 4.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-08 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w sposób podany w SWZ na platformie zakupowej pod adresem: https://duw.ezamawiajacy.pl/pn/duw/demand/314730/notice/public/details

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-08 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-07

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

8.6.)Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji

3

8.7)Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców

Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia liczby Wykonawców, których zaprosi do negocjacji ofert, zgodnie z zapisami art. 288 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający zaprosi do negocjacji pierwszych trzech (3) Wykonawców, którzy otrzymają największą łączną liczbę punktów w ramach kryterium oceny ofert określonym w SWZ.
W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z możliwości negocjowania treści ofert, negocjacje dotyczyć będą wyłącznie tych elementów treści ofert, które podlegają ocenie w ramach kryteriów oceny ofert, o których mowa w rozdziale XVI SWZ oraz nie będą prowadziły do zmiany SWZ.
Zamawiający w zaproszeniu do negocjacji wskaże miejsce, termin i sposób prowadzenia negocjacji oraz kryterium oceny ofert, w ramach których będą prowadzone negocjacje w celu ulepszenia treści ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38433000-9Spektrometry
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 10.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38433000-9 (Spektrometry). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.