Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

Zamawiający "poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. (Poddębice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101075971

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mickiewicza 16

1.4.2.)Miejscowość

Poddębice

1.4.3.)Kod pocztowy

99-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@nzozpcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nzozpcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd80f993-c4f2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414181

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

S 26/2024 78143-2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy materiałów jednorazowego użytku, wyrobów medycznych i niemedycznych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zbiornik z filtrem i środkiem żelującym w zestawie z przedłużaczem łączącym zbiornik
z portem. Rozmiar 600 ml szt. 20 2. Zbiornik z filtrem i środkiem żelującym w zestawie z
przedłużaczem łączącym zbiornik z portem. Rozmiar 800 ml szt. 40 3. Zestaw opatrunków w
składzie: opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 7,5x10x3,3 cm - 1 szt., Transparentny
film do mocowania opatrunku 26x30cm - 1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku z
portem - 1 szt. zestaw 40 4. Zestaw opatrunków w składzie: opatrunek w formie gąbki do
wypełnienia rany 12,5x18x3,3 cm- 1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku
26x30cm - 1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku z portem - 1 szt. zestaw 20 5.
Zestaw opatrunków w składzie: opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany 15x26x3,3 cm-
1 szt., Transparentny film do mocowania opatrunku 26x30cm - 2 szt., Transparentny film do
mocowania opatrunku z portem - 1 szt. zestaw 20 6. Opatrunek z gazy ze środkiem
bakteriobójczym PHMB do wypełnienia rany. Rozmiar 15 x 17 cm. Opakowanie 2 szt. opak. 40
7. Opatrunek w formie gąbki do wypełnienia rany. Rozmiar 10x15x2 cm szt. 40 8. Opatrunek w
formie gąbki do wypełnienia rany. Rozmiar 16x24x2cm szt. 40 9. Transparentny film do
mocowania opatrunku na rolce. Rolka 10cm x 10m szt. 10 10. Roztwór oksydantu
(ponadtlenki) do odkażania i przemywania ran. Opakowanie 500 ml szt. 20 11. Cewnik do
płukania. Rozmiar 2,8 x 400 mm szt. 20 12. Dren silikonowy płaski 7mm x 200 mm szt. 20 13.
Łącznik Y 20 cm szt. 10 Poz. 1 - 13 muszą być kompatybilne z posiadanym przez
Zamawiającego aparatem Genadyne XLR 8 producenta Genadyne Biotehnologies

3.9.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany,
przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 10 x 12 cm szt 140 2. Opatrunek hydrożelowy
utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania
rozmiar 12 x 24 cm szt 100 3. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający procesy ziarninowania rozmiar 25 x 25 cm na twarz szt 40
4. Opatrunek hydrożelowy utrzymujący poziom wilgoci na powierzchni rany, przyspieszający
procesy ziarninowania rozmiar 20 x 40 cm szt 40

3.9.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kikgel Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732478124

4.3.3.)Ulica

Skłodowskiej 7

4.3.4.)Miejscowość

Ujazd

4.3.5.)Kod pocztowy

97-225

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

40791,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

S 233/2024 728393-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

35353,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poddębice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.