AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Zaskale”

Zamawiający Gmina Szaflary (Szaflary, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Zaskale”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 450 033 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzaflarySzaflary, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
450 033 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 10:00
13d 15h
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji jakości na wykonane roboty40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 15 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji jakości na wykonane roboty 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Zaskale.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 450 032,74 zł.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 3 orzeczenia KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie. Dla skali: 81 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szaflary

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892713

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zakopiańska 18

1.5.2.)Miejscowość

Szaflary

1.5.3.)Kod pocztowy

34-424

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

18 261 23 14

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szaflary.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szaflary.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Zaskale”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5bf50f1a-34ae-46c0-8ed6-15cb4f6ac8e4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414156

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00112403/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 „Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Zaskale.”

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365656

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy
użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus dostępnej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365656

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej
prowadzonej przez Open Nexus Sp. z o.o.
Do korzystania z Platformy Zakupowej niezbędne jest w szczególności: dostęp do Internetu, aktualna przeglądarka internetowa,
włączona obsługa JavaScript, możliwość otwierania dokumentów PDF oraz możliwość korzystania z kwalifikowanego podpisu
elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego.
Szyfrowanie transmisji danych odbywa się z wykorzystaniem protokołu TLS.
Zamawiający rekomenduje stosowanie formatów plików: PDF, DOC/DOCX, XLS/XLSX, ODT, JPG/JPEG, PNG, przy czym
preferowanym formatem jest PDF. Do kompresji dokumentów zaleca się stosowanie formatów ZIP lub 7Z.
Zamawiający zaleca podpisywanie dokumentów PDF podpisem PAdES, pozostałych dokumentów podpisem XAdES oraz
podpisywanie dokumentów przed ich spakowaniem do archiwum ZIP lub 7Z.
Maksymalny rozmiar oraz liczba plików przesyłanych za pośrednictwem Platformy Zakupowej określone są przez administratora
Platformy i obowiązują zgodnie z jej aktualnymi wymaganiami technicznymi.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zgodnie z RODO zawiera Rozdział XIX Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Prawa osób, których dane dotyczą, podlegają ograniczeniom wynikającym z art. 19 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów RODO. Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XIX SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

RGGZ.271.1.20.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

450032,74 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową istniejącego wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Zaskale, obejmujących w szczególności roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie odwodnienia i drenażu, nowej podbudowy oraz nawierzchni poliuretanowej, obrzeży betonowych, fundamentów pod urządzenia sportowe, dostawę i montaż wyposażenia sportowego, wymianę siatek na piłkochwytach wraz z furtkami, wykonanie oznakowania boiska oraz robót odtworzeniowych i uporządkowanie terenu.

4.2.6.)Główny kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-11

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji jakości na wykonane roboty

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Na podstawie art. 112 ustawy Pzp Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu:

1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie określa warunku udziału w tym zakresie.

2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej
Zamawiający nie określa warunku udziału w tym zakresie.

3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa
Zamawiający nie określa warunku udziału w tym zakresie.

4. Zdolność techniczna lub zawodowa
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje odpowiednim doświadczeniem oraz potencjałem kadrowym, niezbędnymi do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia.
4.1. Doświadczenie
W okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, Wykonawca wykonał należycie co najmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie, modernizacji, odbudowie, przebudowie lub remoncie boiska sportowego o nawierzchni poliuretanowej o powierzchni nie mniejszej niż 500 m².
4.2. Potencjał kadrowy
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej:
- jedną osobą, skierowaną do realizacji zamówienia, która będzie pełniła funkcję kierownika budowy oraz posiada:
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów;
• aktualne członkostwo we właściwej izbie samorządu zawodowego, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa obowiązujących na dzień składania ofert.

Za uprawnienia odpowiadające uznaje się również uprawnienia wydane obywatelom państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej oraz państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), z zastrzeżeniem przepisów ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz przepisów ustawy – Prawo budowlane.

4.3. Zamawiający wskazuje, że na dzień wszczęcia niniejszego postępowania nie obowiązują przepisy wykonawcze określające poziomy zdolności wykonawcy do wykonania zamówienia na roboty budowlane, o których mowa w art. 112 ust. 3 ustawy Pzp. W związku z powyższym warunki udziału
w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej zostały określone przez Zamawiającego z uwzględnieniem charakteru, zakresu oraz specyfiki przedmiotu zamówienia, bez zastosowania poziomów zdolności określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji Wykonawców zamówień publicznych.

5. Poleganie na zasobach innych podmiotów
Wykonawca może, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych albo sytuacji ekonomicznej lub finansowej podmiotów udostępniających zasoby, na zasadach określonych w art. 118–123 ustawy Pzp.

W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawca może polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby wyłącznie wtedy, gdy podmioty te wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.

Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”, na podstawie dokumentów i oświadczeń wymaganych w SWZ.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Na wezwanie Zamawiającego:
Oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Oświadczenie Wykonawcy o:
• braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej albo
• przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej,
sporządzone zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ.
Oświadczenie składa każdy Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia.
Składane wraz z ofertą:
Do oferty Wykonawca dołącza aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzające:
a) brak podstaw wykluczenia z postępowania,
b) spełnianie warunków udziału w postępowaniu,
w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w SWZ.
Oświadczenie sporządza się zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ i składa w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
W oświadczeniu Wykonawca wskazuje również, czy będzie posługiwał się certyfikatem wykonawcy, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp. W przypadku posługiwania się certyfikatem Wykonawca wskazuje numer i oznaczenie certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, okres ważności certyfikacji oraz zakres podstaw wykluczenia lub warunków udziału w postępowaniu objętych certyfikatem.
Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby, do oferty dołącza również oświadczenie tego podmiotu, o którym mowa w art. 125 ust. 5 ustawy Pzp, potwierdzające:
a) brak podstaw wykluczenia,
b) spełnianie warunków udziału w postępowaniu
– w zakresie, w jakim podmiot udostępnia swoje zasoby.
Oświadczenie sporządza się zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2a do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego
Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia, w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień ich złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli Zamawiający wymagał ich złożenia w ogłoszeniu o zamówieniu lub dokumentach zamówienia.
Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, polegających na budowie, modernizacji, odbudowie, przebudowie lub remoncie boiska sportowego
o nawierzchni poliuretanowej o powierzchni nie mniejszej niż 500 m², sporządzony zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ, wraz z dowodami określającymi, czy roboty te zostały wykonane należycie.
Wykaz powinien potwierdzać spełnianie warunku określonego w rozdziale XXIV SWZ.
Wykaz powinien potwierdzać spełnianie warunku określonego w rozdziale XXIV SWZ.
Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia, sporządzony zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ, potwierdzający dysponowanie osobą wymaganą w Rozdziale XXIV SWZ, tj.:
• co najmniej jedną osobą skierowaną do realizacji zamówienia, która będzie pełniła funkcję kierownika budowy i posiada wymagane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ustanawiają oni pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy. Do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, określające, które roboty budowlane wykonają poszczególni Wykonawcy. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składa odrębnie każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, potwierdzając brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim dany Wykonawca wykazuje ich spełnianie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień zawartej umowy na zasadach określonych w art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. Zmiany mogą dotyczyć w szczególności terminu realizacji zamówienia, wynagrodzenia, robót dodatkowych, zamiennych i zaniechanych, ujawnienia błędów lub rozbieżności w dokumentacji projektowej, kolizji z infrastrukturą techniczną, konieczności uzyskania decyzji lub uzgodnień administracyjnych, wstrzymania robót, siły wyższej, wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych, ujawnienia stanowisk archeologicznych, zabytków, niewybuchów lub niewypałów, zmian przepisów prawa lub warunków dofinansowania, zmiany materiałów, urządzeń lub technologii, zmiany podmiotu udostępniającego zasoby, zmiany kierownika budowy, ograniczenia zakresu rzeczowego robót oraz zmiany stawki podatku VAT. Zmiana może również nastąpić w przypadku okoliczności, za które odpowiedzialność ponosi Zamawiający. Szczegółowy zakres oraz warunki wprowadzania zmian określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-15 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć wyłącznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej, dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1365656. Oferty należy składać za pośrednictwem formularza udostępnionego dla przedmiotowego postępowania.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-15 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 15.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Szaflary prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szaflary.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 450 033 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.