Procedura wykonawcza pn. „Dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat dla tworzonego przez Sąd Apelacyjny w Krakowie środowiska do zadań AI”
Zamawiający Sąd Apelacyjny w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Procedura wykonawcza pn. Dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat dla tworzonego przez…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=610, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Wykonanie umowyBieżące
31 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Sąd Apelacyjny w Krakowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 003894660 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Przy Rondzie 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-547 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@krakow.sa.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.krakow.sa.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-3b4bfd8f-0098-45b7-9807-787d5ded1e26 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00414060 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 670579-2024 OJ S 215/2024 05/11/2024 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną | Umowa ramowa w przypadku zamówienia klasycznego udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Procedura wykonawcza pn. „Dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat dla tworzonego przez Sąd Apelacyjny w Krakowie środowiska do zadań AI” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem Umowy jest dostawa produktów, w zakresie oprogramowania Red Hat, których rodzaje i ilości zostały wskazane w Załączniku nr 1 do Umowy – formularzu odpowiedzi na wniosek o zamówienie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 3 do Umowy ramowej. 3. Wykonawca zobowiązuje się, że dostarczony przedmiot Umowy będzie spełniał wszystkie wymagania wskazane w Załączniku nr 3 do Umowy ramowej. 4. Lokalizacja dostawy: Sąd Apelacyjny w Krakowie ul. Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków. 5: Termin wykonania: termin dostarczenia produktów wynosi do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy wykonawczej, z zastrzeżeniem, że okres korzystania z poszczególnych zamawianych produktów został wskazany w Tabeli wyceny ( łącznie 12 miesięcy). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne 48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego 48620000-0 - Systemy operacyjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-08-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Symmetry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 142509877 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Zygmunta Vogla 8 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-963 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 440278,82 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 581071-2026 OJ S 161/2026 21/08/2026 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 440278,82 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →