AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej 1701S ul. Blanowska na cieku Strumień.” powtórzone

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Zawierciu (Zawiercie, Śląskie) prowadzi postępowanie „„Przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej 1701S ul. Blanowska na cieku Strumień.”…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 09:00
9d 1h
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%„okres udzielonej gwarancji”10%„doświadczenie kierownika budowy”30%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej 1701S ul. Blanowska na cieku Strumień w Zawierciu.

  • 2

    WarunkiWykonawca musi skierować kierownika budowy z uprawnieniami mostowymi bez ograniczeń i kierownika robót drogowych z uprawnieniami drogowymi bez ograniczeń oraz wykazać 1 robotę budowlaną o wartości co najmniej 700 000,00 zł brutto polegającą na budowie, przebudowie lub remoncie drogowego obiektu inżynierskiego.

  • 3

    ZakresZamówienie ma zostać wykonane do 2027-02-15, a oferta nie może być złożona częściowo ani jako wariant.

  • 4

    RyzykoZakres obejmuje roboty przygotowawcze, rozbiórkę, roboty ziemne, podbudowę, nawierzchnie, chodniki, balustrady, oznakowanie, konstrukcję przepustu oraz zabezpieczenie lub wymianę sieci uzbrojenia terenu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail