AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Kątach

Zamawiający Gmina Kołbiel (Kołbiel, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Kątach”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KołbielKołbiel, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
15 września 2026, 09:00
9d 9h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    31 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót w systemie zaprojektuj i wybuduj dla poprawy efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Kątach.

  • 2

    ZakresZamawiający wymaga środków finansowych w wysokości co najmniej 3 000 000,00 zł, wskaźnika płynności szybkiej powyżej 2,0 za 3 ostatnie lata oraz ubezpieczenia OC na sumę nie niższą niż 4 000 000,00 zł.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje m.in. ocieplenie ścian, dachu i stropu nad wejściem, wymianę stolarki, modernizację c.o. i c.w.u., pompę ciepła solanka-woda, wentylację mechaniczną, modernizację oświetlenia hali sportowej, fotowoltaikę z magazynem energii oraz klimatyzację typu Split.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny to cena 60 punktów i okres gwarancji 40 punktów, a zamawiający wymaga wadium 38 000,00 oraz zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,3 ofert na postępowanie przy 36 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail