Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
292 740 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin zapłaty40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup oraz dostawa do siedziby Zamawiającego 170 szt. wodospustów stalowych długości 6 mb

Zamawiający Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej (Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup oraz dostawa do siedziby Zamawiającego 170 szt. wodospustów stalowych długości 6 mb”, wybierając ofertę wykonawcy ERKAL Sp. z o.o. Wartość umowy: 292 740 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
292 740 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ERKAL Sp. z o.o. (Tarnobrzeg), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 292 740,00 zł (umowę zawarto 23 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890197772

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nadbrzeżna 11

1.5.2.)Miejscowość

Bystrzyca Kłodzka

1.5.3.)Kod pocztowy

57-500

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zulbystrzyca@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zulbystrzyca.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-183c66d4-92e0-461a-91ac-5400f3026b25

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


budownicto drogowe, handel

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup oraz dostawa do siedziby Zamawiającego 170 szt. wodospustów stalowych długości 6 mb

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-183c66d4-92e0-461a-91ac-5400f3026b25

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413775

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00237811/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup oraz dostawa do siedziby Zamawiającego 170 szt. wodospustów stalowych długosci 6 mb

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327572

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A.270.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wodospustów stalowych wykonanych ze stali o grubości 4,00 mm, o długości 6 mb w ilości 170 szt. z płaskownikiem kotwiącym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w formie rysunku stanowi zał. nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

292740,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

292740,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

292740,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ERKAL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 867-225-97-25

7.3.3)Ulica

Eugeniusza Kwiatkowskiego 17/22

7.3.4)Miejscowość

Tarnobrzeg

7.3.5)Kod pocztowy

39-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

292740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bystrzyca Kłodzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 292 740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44210000-5 (Konstrukcje i części konstrukcji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ERKAL Sp. z o.o. (Tarnobrzeg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.