Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 19 listopada 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocję wizerunku Miasta Poznania w ramach wydarzenia Impact w Bukareszcie

Zamawiający Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Promocję wizerunku Miasta Poznania w ramach wydarzenia Impact w Bukareszcie”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Impact.

Zamawiający: Miasto Poznań - Urząd Miasta PoznaniaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    06 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257822

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Kolegiacki 17

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-841

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zpb@um.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.poznan.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Promocję wizerunku Miasta Poznania w ramach wydarzenia Impact w Bukareszcie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4eed97d1-c7ab-45a9-8401-336cb83cd00a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413715

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030424/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.69 Promocja wizerunku Miasta Poznania w ramach wydarzenia Impact w Bukareszcie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381464

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Fundacja Impact jest wyłącznym organizatorem autorskiego wydarzenia Impact w
Bukareszcie. Fundacji przysługują wyłączne prawa do korzystania ze znaku towarowego
„Impact” (R.350285) oraz do organizacji i komercjalizacji wydarzenia. Przedmiot zamówienia
obejmuje świadczenia promocyjne realizowane w ramach wydarzenia, które mogą być
świadczone wyłącznie przez jego organizatora. Żaden inny podmiot nie jest uprawniony do
podejmowania niezależnych działań o charakterze promocyjnym lub reklamowym w ramach
tego wydarzenia, w związku z czym nie istnieje alternatywny wykonawca mogący zrealizować zamówienie o tożsamym zakresie.
Zostały spełnione przesłanki udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art.
214 ust. 1 pkt. 1 lit b ustawy Pzp

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPb-II.271.84.2026.MR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest promocja wizerunku Miasta Poznania w ramach wydarzenia Impact Bucharest’26:
1) Pakiet usług WIZERUNEK i KOMUNIKACJA, rozumianych jako:
a) umieszczanie logo i emisja materiałów Zamawiającego w przestrzeni Wydarzenia,
b) umieszczanie logo Zamawiającego w materiałach promujących Wydarzenie,
c) działania w mediach społecznościowych,
d) promocja w newsletterze organizatora,
e) promocja na stronie www organizatora,
f) działania medialne z udziałem przedstawicieli Zamawiającego (artykuły, wywiady),
g) organizacja dedykowanych side eventów.
2) Pakiet usług MERYTORYKA, rozumianych jako:
a) udział merytoryczny przedstawicieli Zamawiającego podczas wydarzenia (udział w debatach, prelekcje, wystąpienia, inne),
b) udział przedstawicieli Zamawiającego w spotkaniach merytorycznych (warsztatach, side eventach, innych).

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Impact

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 9452193485

7.3.3)Ulica

ul. Stawki 3a/47

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-193

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342200-5Usługi w zakresie promocji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.