Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 099 959 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 od km 29+477 do km 31+220 – zamówienie podobne do umowy nr R1/22/Rb/2026 z dnia 03.07.2026 r.

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 od km 29+477 do km 31+220 –…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Lubartów S.A. Wartość umowy: 2 099 959 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 099 959 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    06 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Lubartów S.A. (Lubartów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 099 958,95 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-262

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rdw.bialapodlaska@zdw.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 od km 29+477 do km 31+220 – zamówienie podobne do umowy nr R1/22/Rb/2026 z dnia 03.07.2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d203c30f-3ec4-4806-b0e3-ce74fe231f4e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413713

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00098548/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.1.11 RDW Biała Podlaska Remont DW Nr 811 na odcinku od km 27+289 do km 29+477 o dł. 2,188 km 0 do km 29+400 o dł. 2,120 km

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381530

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający przewidział potrzebę wykonania remontu DW 811 w ramach zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, o którym mowa w ogłoszeniu nr 2026/S 89-317818 z dnia 08.05.2026 r. Nawierzchnia DW 811 jest w złym stanie technicznym. W trakcie eksploatacji doszło do powstania dodatkowych zniszczeń, ubytków i uszkodzeń nawierzchni, które nie były objęte zamówieniem podstawowym, a są konieczne do wykonania z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego i przejezdności dróg.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

R1.ST.371.15.1.2026.ab

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

1707283,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zamówienia na wykonanie podobnych robót budowlanych obejmuje wykonanie remontu DW 811 na odcinku od km 29+477 do km 31+220 polegający na: .
1. robotach przygotowawczych i pomiarowych,
2. frezowaniu istniejącej nawierzchni,
3. oczyszczeniu i skropieniu warstw konstrukcyjnych,
4. wykonaniu warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-asfaltowej,
5. wykonaniu warstwy przeciwspękaniowej,
6. wykonaniu warstwy wiążącej,
7. wykonaniu warstwy ścieralnej,
8. robót rozbiórkowych i odtworzeniowych,
9. transporcie i zagospodarowaniu materiałów z rozbiórki,
10.wykonaniu robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji zadania. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2099958,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2099958,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2099958,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Lubartów S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7141627101

7.3.3)Ulica

Krańcowa 7

7.3.4)Miejscowość

Lubartów

7.3.5)Kod pocztowy

21-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2099958,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 099 959 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Lubartów S.A. (Lubartów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.