Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 385 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 245 385 zł – 310 575 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wykonanie otworów badawczych w badaniach geotechnicznych dla rozpoznania warunków gruntowo40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji dla zadania pn: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 848 w m. Modliborzyce - budowa zatok przystankowych wraz z dojściami i drogi dla pieszych”

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji dla zadania pn: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 848 w m.…”, wybierając ofertę wykonawcy PWS PROJEKT Paweł Sikora Spółka Komandytowa. Wartość umowy: 245 385 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
245 385 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PWS PROJEKT Paweł Sikora Spółka Komandytowa (Motycz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 385,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 245 385,00 zł do 310 575,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail