Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Organizacja wydarzeń kulturalnych w ramach projektów w ramach Programu INTERREG

Zamawiający Gmina Puńsk (Puńsk, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja wydarzeń kulturalnych w ramach projektów w ramach Programu INTERREG”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PuńskPuńsk, Podlaskie (powiat Sejneński →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 203 426 zł
Konkurencyjność
~5,0 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Puńsk

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671120

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mickiewicza 23

1.4.2.)Miejscowość

Puńsk

1.4.3.)Kod pocztowy

16-515

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

r.witkowski@ugpunsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugpunsk.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9f894e4-223f-4507-b968-5ec40788acf5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413711

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00032780

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

INTERREG Lietuva-Polska 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Organizacja wydarzeń kulturalnych w ramach projektów w ramach Programu INTERREG

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Festiwal Folklorystyczny “Festiwal Harmonii Dziedzictwa”

3.9.)Główny kod CPV

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sun & More Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513151613

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

50000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00090416/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

50000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952100-3Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
203 426 zł
Próbka: 76 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
93 926 zł411 414 zł
Rozstęp międzykwartylowy
317 488 zł
Źródło próbki
CPV 79952· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
93 926 zł
Mediana
203 426 zł
Górny kwartyl
411 414 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Puńsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puńsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952100-3 (Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.