Przebudowa parkietu sali sportowej budynku Ośrodka Kultury i Sportu w Gaszowicach
Zamawiający Gmina Gaszowice (Gaszowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa parkietu sali sportowej budynku Ośrodka Kultury i Sportu w Gaszowicach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
02 marca 2026
Termin ofert: 27 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
24 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 maja 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Gaszowice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276258753 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rydułtowska 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gaszowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 44-293 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL227 - Rybnicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@gaszowice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gaszowice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-cf61eb1e-f4d7-48d0-b48f-e779f15d9774 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00413596 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00134226 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa parkietu sali sportowej budynku Ośrodka Kultury i Sportu w Gaszowicach |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest przebudowa podłogi sali gimnastycznej w budynku Ośrodku Kultury i Sportu w Gaszo-wicach zlokalizowanym jest w Gaszowicach przy ul. Rydułtowskiej 7, na działach nr: 1685/69, 1686/69, 1703/69 (jednostka ewidencyjna 241202_2 Gaszowice; obręb ewidencyjny 0002 Gaszowice; arkusz mapy 3). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane 45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych 44112230-9 - Linoleum 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian 45442100-8 - Roboty malarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 110 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FLEXFLOOR s.c. A. Potrzuski K. Kolebuk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 281470370 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Olsztyn |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 478470,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00255196/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 478470,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).