Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 686 440 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 686 440 zł – 1 959 938 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielony okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. Wartość umowy: 1 686 440 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 686 440 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A (Łuków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 686 439,56 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 686 439,56 zł do 1 959 937,67 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-262

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

833438188

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rdw.bialapodlaska@zdw.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,236184,7125f54dac55bf3155160167ab62fb45.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26f079aa-ab8f-4a6d-807a-c128d8c05d5b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413561

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00098548/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.40 RDW Biała Podlaska. Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki – Łuków.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346834

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

R1.ST.371.13.2026.ks

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

1529121,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu:

Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

Zakres robót obejmuje m.in.:
− roboty pomiarowe wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej oraz zarejestrowaniem w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,
− rozebranie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży, krawężników i oporników betonowych wraz z ławą betonową, z wywozem poza plac budowy i utylizacją na koszt Wykonawcy materiałów nie przewidzianych do ponownego wbudowania,
− profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
− wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej pod nawierzchnię z betonowej kostki brukowej,
− wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką betonową,
− wykonanie rowków pod krawężniki, obrzeża i oporniki,
− ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem,
− ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem,
− ustawienie oporników betonowych na ławie betonowej z oporem,
− wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej,
− frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
− roboty ziemne - wykonanie koryta pod konstrukcję poszerzeń oraz utwardzonych poboczy,
− wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej na poszerzeniach,
− wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego otoczonego bitumem na poszerzeniach,
− oczyszczenie i skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową,
− ułożenie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego,
− ułożenie siatek przeciwspękaniowych z tworzywa szklanego na warstwie wyrównawczej,
− ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego,
− ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
− regulacja pionowa studni telekomunikacyjnych w poboczu,
− wykonanie ulepszenia pobocza,
− wykonanie pobocza gruntowego i skarp,
− uzupełnienie nawierzchni istniejących zjazdów z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
− uzupełnienie istniejącego pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
− przestawienie słupków U-1a i znaków drogowych,
− wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
Szczegółowy zakres robót ujęty jest w opisie przedmiotu zamówienia, projekcie czasowej organizacji ruchu, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1686439,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1959937,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1686439,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251746882

7.3.3)Ulica

al. Wojska Polskiego 61a

7.3.4)Miejscowość

Łuków

7.3.5)Kod pocztowy

21-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1686439,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzch…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
379 787 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
228 761 zł1 474 246 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 245 486 zł
Źródło próbki
CPV 45233200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
228 761 zł
Mediana
379 787 zł
Górny kwartyl
1 474 246 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 686 440 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A (Łuków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.