Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
856 080 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 856 080 zł – 1 563 699 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Wydłużenie okresu gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja instalacji C.O. w OLP Malinówka w formule zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Nadleśnictwo Ełk (Ełk, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja instalacji C.O. w OLP Malinówka w formule zaprojektuj i wybuduj”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Dar-Tech" Dariusz Marek Szrejter. Wartość umowy: 856 080 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo EłkEłk, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ełcki →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
856 080 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Dar-Tech" Dariusz Marek Szrejter (Ełk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 856 080,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 856 080,00 zł do 1 563 699,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail