AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

REMONT DROGI GMINNEJ NR 180172K w km 0+000 - 1+590 W MIEJSCOWOŚCI OLESNO I PODBORZE

Zamawiający Gmina Olesno (Olesno, Małopolskie) prowadzi postępowanie „REMONT DROGI GMINNEJ NR 180172K w km 0+000 - 1+590 W MIEJSCOWOŚCI OLESNO I PODBORZE”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 10:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina OlesnoOlesno, Małopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
16 września 2026, 10:00
10d 6h
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności wynagrodzenia dla Wykonawcy40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 16 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie drogi gminnej nr 180172K w km 0+000 - 1+590 w miejscowości Olesno i Podborze.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz wykonanie nowej nawierzchni wyrównawczej i ścieralnej mineralno-bitumicznej o łącznej gr. 7 cm na jezdni o średniej szerokości 5,3 - 5,6 m.

  • 3

    KryteriaRealizacja trwa 3 miesiące, a kryteria oceny ofert obejmują cenę 60% oraz termin płatności wynagrodzenia 40%.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 5,4 ofert na postępowanie przy 29 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail