Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Remont elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu”

Zamawiający Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wałbrzych, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 891337815

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Generała Andersa 48

1.4.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.4.3.)Kod pocztowy

58-304

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mzbwalbrzych.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzbwalbrzych.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-39da1a7f-deee-4e53-8c08-3bc6093f7278

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413456

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00380885

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Remont elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji frontowej wraz z dociepleniem w budynku przy ul. Zajączka 6 w Wałbrzychu (dz. nr 170/1,obr. Śródmieście nr 27), zgodnie z poniższą dokumentacją, która stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Projekt budowlany- Remont elewacji z dociepleniem ścian budynku przy ul. Gen. Za-jączka 6 w Wałbrzychu, dz. nr 170/1 obr. Śródmieście nr 27- projekt uproszczony,
2) Opinia ornitologiczno-chiropterologiczna .
3) Inne:
a. Decyzja Nr 431/2025 z dnia 14.03.2025r. (pismo nr W/N.5142.156.2025.MT) Dolnośląskiego Wojewódzkiego konserwatora Zabytków we Wrocławiu Delegatura w Wałbrzychu- pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na terenie układu urbanistycznego /ruralistycznego/ zespołu budowlanego,
b. Zgoda na czasowe zajęcie dz. nr 168/1 obr. Śródmieście nr 27- pismo nr BGN.6852.5.2025.MAD z dnia 26.02.2025r.,
c. Zaświadczenie o braku sprzeciwu do zamiaru wykonania robót budowlanych, pismo nr BAB.6743.186.2025 z dnia 13.03.2025r.

Zamawiający informuje, że w zakres robót objęty przedmiotem zamówienia wchodzi tylko i wyłącznie elewacja frontowa, zgodnie z formularzem wyceny.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRF Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8842803525

4.3.3.)Ulica

ul. Piastowska 19

4.3.4.)Miejscowość

Radwanice

4.3.5.)Kod pocztowy

55-010

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

244510,59 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00456466/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają realizacje robót budowlanych zgodnie ze sztuką
budowlaną

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy , określony w par 1 umowy w nieprzekraczalnym terminie do
20.01.2026r od dnia podpisania umowy

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

248649,52 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.