Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
112 662 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 94 900 zł – 366 540 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 19% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa agregatu prądotwórczego

Zamawiający Gmina i Miasto Szadek (Szadek, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa agregatu prądotwórczego”, wybierając ofertę wykonawcy Defence Solutions sp. z o. o. Wartość umowy: 112 662 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina i Miasto SzadekSzadek, Łódzkie (powiat Zduńskowolski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
112 662 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Defence Solutions sp. z o. o. (Sulejówek).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 112 661,85 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 94 900,00 zł do 366 540,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina i Miasto Szadek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934460

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 3

1.5.2.)Miejscowość

Szadek

1.5.3.)Kod pocztowy

98-240

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ugimszadek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szadek.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd3f4080-2c97-4618-b77e-7dd9296fdf74

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa agregatu prądotwórczego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd3f4080-2c97-4618-b77e-7dd9296fdf74

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413313

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040392/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa agregatu prądotwórczego- wyciszony, mobilny o mocy min. 100 kW

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00299413

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego- zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31120000-3 - Generatory

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

94900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

366540,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

112661,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Defence Solutions sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5273149465

7.3.4)Miejscowość

Sulejówek

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

112661,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31120000-3Generatory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina i Miasto Szadek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szadek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 112 662 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31120000-3 (Generatory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Defence Solutions sp. z o. o. (Sulejówek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.