Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn

Zamawiający Gmina Połajewo (Połajewo, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PołajewoPołajewo, Wielkopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA POŁAJEWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791112

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Obornicka 6A

1.4.2.)Miejscowość

Połajewo

1.4.3.)Kod pocztowy

64-710

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.7.)Numer telefonu

672567028

1.4.8.)Numer faksu

672567855

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@polajewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polajewo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-360437f1-0a0f-4550-83f8-e0237c4c7c53

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413285

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00380377

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Opisie Przedmiotu Zamówienia - stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
2) Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
1. WYMAGANIA OGÓLNE
1.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego kategorii GBA z napędem 4×4.
1.2 Pojazd musi być kompletny, sprawny technicznie, dopuszczony do ruchu drogowego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz gotowy do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych bez konieczności wykonywania napraw głównych.
1.3 Pojazd musi być wolny od wad prawnych.
1.4 Pojazd nie może być przedmiotem zastawu, przewłaszczenia, zabezpieczenia ani postępowania egzekucyjnego.
1.5 Wykonawca musi posiadać pełne prawo do rozporządzania pojazdem.
1.6 Pojazd musi posiadać komplet dokumentów umożliwiających jego rejestrację jako samochodu specjalnego pożarniczego.
1.7 Samochód musi posiadać aktualne badanie techniczne.
1.8 Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC na dzień odbioru.
1.9 Przebieg pojazdu nie może przekraczać 85 000 km.
1.10 Rok produkcji: nie starszy niż 2010.
1.11 Oferowany pojazd musi posiadać świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy (CNBOP-PIB), obowiązujące w chwili wprowadzenia pojazdu do użytkowania. Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu kopię świadectwa dopuszczenia wydanego dla oferowanego pojazdu przy odbiorze pojazdu.

3.9.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce Dużej

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8331139664

4.3.4.)Miejscowość

Dąbrówka Duża

4.3.5.)Kod pocztowy

95-060

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

450000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00405402/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

450000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 030 325 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
411 128 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
988 872 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
411 128 zł
Mediana
1 030 325 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Połajewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Połajewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.