Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

Zamawiający Gmina Miasto Sierpc (Sierpc, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa żłobka w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto SierpcSierpc, Mazowieckie (powiat Sierpecki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Sierpc

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015483

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piastowska

1.4.2.)Miejscowość

Sierpc

1.4.3.)Kod pocztowy

09-200

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.sierpc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.sierpc.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-086b8143-aaac-4c54-84b0-221ab43f8938

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413147

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00162673

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie inwestycyjne pn. „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029” jest współfinansowane ze środków Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności, z przeznaczeniem na dofinansowanie w ramach „Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych i zabawek

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37822000-6 - Rysiki

37520000-9 - Zabawki

37529200-4 - Zabawki służące do jazdy

37527200-0 - Pojazdy do zabawy

37522000-3 - Zabawki na kółkach

37510000-6 - Lalki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Inprosystem Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5472061885

4.3.3.)Ulica

al. Armii Krajowej 80

4.3.4.)Miejscowość

Bielsko-Biała

4.3.5.)Kod pocztowy

43-316

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

63428,01 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00208992/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

63428,01 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Sierpc prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sierpc.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.