Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
458 891 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    158 000 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa urządzeń multimedialnych, RTV i AGD
    Cena wybranej oferty
    59 785 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa pomocy dydaktycznych i zabawek
    Wartość umowy
    63 428 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Wyposażenie pozostałe
    Wartość umowy
    177 678 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wszystkie dostarczone elementy wyposażenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

Zamawiający Gmina Miasto Sierpc (Sierpc, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa żłobka w…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 458 891 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasto SierpcSierpc, Mazowieckie (powiat Sierpecki →)opublikowano 21 kwietnia 2026
Łączna wartość ofert
458 891 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie stwierdzono odrzucenia ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ALTARE Sp. z o.o. (części 1, 4); BIURO INŻYNIERYJNE MARTEX Marcin Puźniak (część 2); Inprosystem Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 458 891,31 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Zamawiającym jest Gmina Miasto Sierpc, która prowadzi postępowanie samodzielnie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Sierpc

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015483

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piastowska

1.5.2.)Miejscowość

Sierpc

1.5.3.)Kod pocztowy

09-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.sierpc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.sierpc.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-086b8143-aaac-4c54-84b0-221ab43f8938

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-086b8143-aaac-4c54-84b0-221ab43f8938

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00208992

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00052848/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.1 Dostawa i montaż wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn

„Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie inwestycyjne pn. „Budowa żłobka w mieście Sierpc w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029” jest współfinansowane ze środków Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności, z przeznaczeniem na dofinansowanie w ramach „Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00162673

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIR.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mebli

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

39121100-7 - Biurka

39121200-8 - Stoły

39131000-9 - Regały biurowe

39132100-7 - Szafy na akta

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39144000-3 - Meble łazienkowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39151300-8 - Meble modułowe

4.5.5.)Wartość części

272880,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń multimedialnych, RTV i AGD

4.5.3.)Główny kod CPV

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

30232100-5 - Drukarki i plotery

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

32342000-2 - Urządzenia głośnikowe

39713210-8 - Pralki i suszarki

39713430-6 - Odkurzacze

4.5.5.)Wartość części

55734,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych i zabawek

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37822000-6 - Rysiki

37520000-9 - Zabawki

37529200-4 - Zabawki służące do jazdy

37527200-0 - Pojazdy do zabawy

37522000-3 - Zabawki na kółkach

37510000-6 - Lalki

4.5.5.)Wartość części

67588,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyposażenie pozostałe

4.5.3.)Główny kod CPV

39111000-3 - Siedziska

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

39121200-8 - Stoły

39143116-2 - Łóżeczka

39143112-4 - Materace

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39161000-8 - Meble przedszkolne

39516120-9 - Poduszki

39531000-3 - Dywany

34912100-4 - Wózki popychane

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

39299300-7 - Lustra szklane

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

159143,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

307672,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

158000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALTARE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6572982438

7.3.3)Ulica

Warszawaska 151

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-547

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

158000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59785,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

147635,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59785,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIURO INŻYNIERYJNE MARTEX Marcin Puźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6211772122

7.3.3)Ulica

Okrężna 3

7.3.4)Miejscowość

Stara Obra

7.3.5)Kod pocztowy

63-720

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59785,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63428,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125178,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

63428,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inprosystem Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5472061885

7.3.3)Ulica

al. Armii Krajowej 80

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-316

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

63428,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177677,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

302106,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177677,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALTARE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6572982438

7.3.3)Ulica

Warszawska 151

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-547

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177677,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Sierpc prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sierpc.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 458 891 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALTARE Sp. z o.o. (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.