Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
222 800 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry jakościowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników hematologicznych, materiałów kontrolnych oraz eksploatacyjnych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów hematologicznych na okres 36 miesięcy

Zamawiający Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-lecznicze w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników hematologicznych, materiałów kontrolnych oraz eksploatacyjnych wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Sysmex Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 222 800 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
222 800 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sysmex Polska Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 222 800,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY CENTRUM PROFILAKTYCZNO-LECZNICZE W LUBLINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431190120

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nałęczowska 27

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-701

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@womp.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.womp.lublin.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1337594

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa odczynników hematologicznych, materiałów kontrolnych oraz eksploatacyjnych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów hematologicznych na okres 36 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f43ee1f2-942e-49d3-a1d6-dac4c394b745

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413137

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00100715/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa odczynników hematologicznych wraz z dzierżawą analizatorów hematologicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334366

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOMPCPL Dz.E III 26/5/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników hematologicznych, materiałów kontrolnych oraz eksploatacyjnych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów hematologicznych do wykonania 90 000 morfologii CBC+ 5DIFF i 2000 retikulocytów na okres 36 miesięcy

4.5.3.)Główny kod CPV

33696200-7 - Odczynniki do badania krwi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

222800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

222800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

222800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sysmex Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222772467

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

222800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696200-7Odczynniki do badania krwi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
608 877 zł
Próbka: 227 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
240 856 zł1 661 662 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 420 806 zł
Źródło próbki
CPV 33696· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
240 856 zł
Mediana
608 877 zł
Górny kwartyl
1 661 662 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-lecznicze w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 222 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696200-7 (Odczynniki do badania krwi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sysmex Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.