Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”

Zamawiający Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.Gliwice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276796918

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nad Bytomką 1

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@pruim.gliwice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pruim.gliwice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b450db44-c2df-4aa8-802b-b58fc3598f91

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412968

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00110868

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie oraz dostarczenie dwóch kładek kompozytowych o długościach 12,0 i 15,0 m określonych w Projekcie Architektoniczno-Budowlanym Tom 1 – „Branża drogowa z odwodnieniem” oraz w projektach wykonawczych i STWiORB w zakresie branży drogowej w ramach Zadania nr 1 dla inwestycji realizowanej przez Zamawiającego na rzecz Inwestora - Gminy Gierałtowice (dalej Inwestor) pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach” na odcinku od ul. Korfantego/Bojkowskiej do ul. Wolności w Przyszowicach. Dodatkowo w ramach dostawy kładek Wykonawca sporządzi projekt zamienny przyczółków prefabrykowanych na przyczółki monolityczne dostosowane do proponowanych kładek oraz projekt technologiczny kładek kompozytowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ, Dokumentacja projektowa - Załącznik nr 1.2 do SWZ, projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

44212120-6 - Konstrukcje mostowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ROZENBLAT Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7532009525

4.3.4.)Miejscowość

Mosina

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

381644,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00174470/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu realizacji umowy była spowodowana wystąpieniem okoliczności mających wpływ na terminową realizację przedmiotu umowy, leżących po stronie Zamawiającego oraz Wykonawcy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie oraz dostarczenie dwóch kładek kompozytowych o długościach 12,0 i 15,0 m określonych w Projekcie Architektoniczno-Budowlanym Tom 1 – „Branża drogowa z odwodnieniem” oraz w projektach wykonawczych i STWiORB w zakresie branży drogowej w ramach Zadania nr 1 dla inwestycji realizowanej przez Zamawiającego na rzecz Inwestora - Gminy Gierałtowice (dalej Inwestor) pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach” na odcinku od ul. Korfantego/Bojkowskiej do ul. Wolności w Przyszowicach. Dodatkowo w ramach dostawy kładek Wykonawca sporządzi projekt zamienny przyczółków prefabrykowanych na przyczółki monolityczne dostosowane do proponowanych kładek oraz projekt technologiczny kładek
kompozytowych.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

381644,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44212120-6Konstrukcje mostowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44212120-6 (Konstrukcje mostowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.