Dostawa wyposażenia do żłobka w Osmolicach Pierwszych
Zamawiający Gmina Strzyżewice (Strzyżewice, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyposażenia do żłobka w Osmolicach Pierwszych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 248 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
26 maja 2026
Termin ofert: 3 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
13 lipca 2026
2 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Strzyżewice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019862 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Strzyżewice 109 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Strzyżewice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 23-107 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48815666025 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48815666025 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | inwestycje@strzyzewice.lubelskie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ugstrzyzewice.bip.lubelskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e9a605da-2f9b-43a2-b67c-68b5d98e4e03 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00412757 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00261382 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt pn.: „Utworzenie 30 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029- edycja 1 w Żłobku "OsmoSmyki", dz.ew. nr 542, obręb 0021 Osmolice Pierwsze, 23-107 Strzyżewice”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z KPO i ZO, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa wyposażenia do żłobka w Osmolicach Pierwszych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 2: Dostawa mebli |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 1 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Toro spółka zoo |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 524800083 |
| 4.3.3.) | Ulica | Breń, 64a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Breń |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-140 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 127986,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00339489/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-05 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiany parametrów dostarczanego wyposażenia – drzwi przesuwnych do schowka oraz zmywarki do naczyń. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Część nr 2: Dostawa mebli |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 5904,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 133890,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.