AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego w Hali Sportowej Reduta przy ul. Redutowa 37 w Warszawie

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego w Hali Sportowej Reduta przy ul. Redutowa 37 w…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 12:00.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
14 września 2026, 12:00
13d 8h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Wydłużenie okresu gwarancji10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 12:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 90%, Wydłużenie okresu gwarancji 10%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego w Hali Sportowej Reduta przy ul. Redutowa 37 w Warszawie.

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,8 oferty na postępowanie przy 24 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 54% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.)Oddział zamawiającego

Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013083214

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Esperanto 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-049

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@osirwola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-wola

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont zaplecza szatniowo - sanitarnego w Hali Sportowej Reduta przy ul. Redutowa 37 w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-358663a4-711a-43b3-b14d-af20bd25fda3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412495

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00628361/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont pomieszczeń sanitarno – higienicznych w Hali sportowej Reduta przy ul. Redutowej 37 w Warszawie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://osirwola.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://osirwola.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim (art. 20 ustawy).
2. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą,
z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://osirwola.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Wykonawca i Zamawiający oświadczają, iż realizują obowiązki Administratora Danych Osobowych w zakresie określonym przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanym dalej RODO oraz wydanymi na jego podstawie krajowymi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych.
2. Wykonawca zapewnia przestrzeganie zasad przetwarzania i ochrony danych osobowych zgodnie z przepisami RODO oraz wydanymi na jego podstawie krajowymi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych, w szczególności zachowania przekazywanych danych w poufności.
3. Wykonawca zapewnia wypełnianie obowiązku informacyjnego przewidzianego w art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskał w celu realizacji umowy, w szczególności wobec pracowników, których deleguje do wykonywania pracy.
4. Wykonawca zobowiązuje się przekazać, w sposób pozwalający Zamawiającemu skorzystać z prawa odstąpienia od wykonania obowiązku informacyjnego treść informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych zawartych w pkt. 6 lit. B poniżej - osobom go reprezentującym, pełnomocnikom, osobom wskazanym przez niego do kontaktów i/lub koordynacji w celu zawarcia lub wykonywania umowy, a także osobom, przy pomocy których realizuje umowę (w szczególności pracownikom ochrony), w tym podwykonawcom – których dane ujawniono dla potrzeb zawarcia i wykonania niniejszej umowy. W przypadku zaistnienia sytuacji przekazywania danych w innym celu i zakresie niż wskazuje klauzula w lit. B (w szczególności w przypadku przekazywania danych w trybie art. 438 ustawy Prawo zamówień publicznych), Wykonawca zobowiązuję się uzupełnić i przekazać osobom, których dane przekazuje również te informacje.
5. Wykonawca oświadcza, że zapoznał się z klauzulą informacyjną Zawartą w pkt. 6 lit. A poniżej, przy czym klauzula dotyczy Wykonawców będących osobami fizycznymi w tym prowadzącą działalność gospodarczą.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZPD. 26.2.5.3.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont zaplecza szatniowo -sanitarnego w Hali Sportowej Reduta przy ul. Redutowa 37 w Warszawie”. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą roboty budowlane polegające na remoncie zaplecza szatniowo-sanitarnego- szatnie nr 107,108,109,110 w Hali Sportowej Redutowa 37. Zaplecze podlegające remontowi składa się z czterech szatni, które umiejscowione jest na parterze budynku przy płycie boiska wielofunkcyjnego.

4.2.6.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45410000-4 - Tynkowanie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

73 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Wydłużenie okresu gwarancji

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Wykonawca zobowiązany jest przed upływem terminu składania ofert wnieść wadium w kwocie 10 000,00 zł (słownie

dziesięć tysięcy złotych 00/100). 1.1.Wadium może być wnoszone w następujących formach:  w pieniądzu,  w gwarancjach bankowych,  w gwarancjach ubezpieczeniowych,  w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572). 1.2.W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu, ustaloną kwotę należy wpłacić na konto Zamawiającego w wysokości 10 000 zł brutto nr CITI BANK HANDLOWY: nr 31 1030 1508 0000 0005 5047 4026 .Kserokopię dowodu wpłaty wadium należy dołączyć do oferty. 1.3.W przypadku wnoszenia wadium w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa powyżej, Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczena w postaci elektronicznej wraz z ofertą. Beneficjentem takich dokumentów musi być”: Miasto Stołeczne Warszawa Plac Bankowy 3/5 00-950 Warszawa w imieniu i na rzecz, którego działa - Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola z siedzibą w Warszawie przy ul. Esperanto 5, 01-049 Warszawa. 1.4.Złożone poręczenie lub gwarancja muszą zawierać w swojej treści zobowiązanie zgodne z art. 98 ust. 6 pkt. 1, 2 i 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. 1.5.Niewniesienie wadium w wymaganym terminie oraz wymaganej wysokości i formie skutkuje odrzuceniem oferty Wykonawcy. Wadium musi zostać wniesione, co najmniej na cały okres związania ofertą. 1.6.Jeżeli wadium wniesiono w pieniądzu, Zamawiający zwróci je wraz z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę. 1.7.Zamawiający zwróci, zażąda ponownego wniesienia, zatrzyma wadium na zasadach określonych w art. 98 ustawy PZP. 1.8.Gwarancje lub poręczenia muszą być poddane prawu polskiemu i wystawione przez podmiot uprawniony do działania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Spory wynikające z gwarancji lub poręczenia będą podlegały rozstrzygnięciu przez polskie sądy powszechne.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (art. 58 Ustawy). Pełnomocnictwo nalży dopisać do oferty zgodnie z zapisem rozdziału 15 ust 3 i 4 SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wyłącznie w przypadkach dopuszczonych przepisami Ustawy, w szczególności art. 455, oraz na zasadach określonych poniżej:
1) zmiana wynagrodzenia Wykonawcy może nastąpić w przypadku:
a) ustawowej zmiany stawki podatku VAT – odpowiednio do zmiany wysokości podatku;
b) ograniczenia zakresu robót przez Zamawiającego, w tym robót zaniechanych – rozliczenie nastąpi na podstawie cen jednostkowych lub danych zawartych w kosztorysie ofertowym Wykonawcy, a w przypadku ich braku według zasad określonych w Umowie;
2) zmiana terminu zakończenia realizacji Przedmiotu umowy może nastąpić w przypadku działania siły wyższej, zmian lub opóźnień niezależnych od Wykonawcy, działań organów administracji, zmian Dokumentacji projektowej, konieczności wykonania robót zamiennych lub innych okoliczności, których nie można było racjonalnie przewidzieć na etapie zawarcia Umowy, o ile okoliczności te mają rzeczywisty wpływ na możliwość terminowego wykonania Przedmiotu umowy i zmiana jest dopuszczalna na podstawie art. 455 Ustawy. Termin może zostać przedłużony o okres rzeczywistego wpływu danej przeszkody na realizację robót, odpowiednio udokumentowany.
3) zmiana, rezygnacja lub wprowadzenie podwykonawcy – na zasadach określonych w § 9 Umowy i z zachowaniem wymogów Ustawy; jeżeli zmiana dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w postępowaniu, Wykonawca zobowiązany jest wykazać spełnienie wymaganych warunków zgodnie z przepisami prawa.
2. Zmiana postanowień Umowy może nastąpić wyłącznie w przypadku, gdy nie jest sprzeczna z Ustawą, w szczególności z art. 455, i wymaga zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności, chyba że przepisy prawa lub Umowa przewidują inną dopuszczalną formę.
3. Strona występująca o zmianę Umowy zobowiązana jest niezwłocznie poinformować drugą Stronę o okolicznościach uzasadniających zmianę oraz przedstawić dokumenty potwierdzające ich wpływ na realizację Umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://osirwola.ezamawiajacy.pl.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Wykonawca zobowiązany jest na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do niniejszej SWZ, wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5% ceny maksymalnego wynagrodzenia brutto.
  2. 2.
    Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza zobowiązany będzie do zawarcia, najpóźniej w terminie 3 dni od podpisania Umowy o wykonanie zamówienia, polisy ubezpieczeniowej OC, która będzie dedykowana dla zawartej umowy. Suma ubezpieczenia nie może być niższa niż wynagrodzenie wykonawcy brutto za realizację przedmiotu umowy. Polisa musi być zawarta na okres dłuższy o co najmniej 30 dni od termin realizacji umowy w niej określonego.
  3. 3.
    Zamawiający informuje, że wizji miejsca prowadzenia robót można będzie dokonać w dniu 04.09.2024 r. o godzinie 10:00.
  4. 4.
    Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia kosztorysu ofertowego metodą uproszczoną zgodnie z wymogami niniejszej SWZ opisanych w części IV. oraz w części III. pkt IX.ppkt.7

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.