Wykonanie nawierzchni bitumicznej wybranych odcinków dróg
Zamawiający Gmina Łuków (Łuków, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie nawierzchni bitumicznej wybranych odcinków dróg”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 4 września 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
28 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ŁUKÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711582440 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Świderska 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łuków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL815 - Puławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 257982439 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 257982439 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | inwestycje@lukow.ug.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.lukow.ug.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411810 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00394917 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie nawierzchni bitumicznej wybranych odcinków dróg. Opis przedmiotu zamówienia: Zadanie 1: Przebudowa drogi gminnej w m. Dminin dz. nr 496 /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 370 m. i szer. 4,0 m. położonej nr działce nr 496 w m. Dminin. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 2: Przebudowa drogi gminnej nr 102766L w m. Sięciaszka Pierwsza Przebudowa drogi gminnej nr 102766L w m. Sięciaszka Druga /wg. zał. mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 500 m. i szer. 4,5 m. położonej nr działce nr 595 w m. Sięciaszka Pierwsza. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 3: Przebudowa drogi gminnej w m. Ryżki dz. nr 2044/12 /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 180 m. i szer. 4,5 m. położonej nr działce nr 2044/12 w m. Ryżki. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 4: Przebudowa drogi gminnej w m. Role – dz. nr 649 /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 150 m. i szer. 4,0 m., położonej nr działce nr 649 w m. Role. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 5: Przebudowa drogi gminnej w m. Łazy (dz. nr 43 i 52) /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 280 m. i szer. 4,0 m. położonej nr działce nr 43 i 52 w m. Łazy. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 6: Przebudowa dróg gminnych w m. Rzymy-Rzymki ( dz. 427, dz. 424) /wg.załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 120 m. i szer. 3,5 m. położonej na działce nr 424 w m. Rzymy Rzymki oraz wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 185 m. i szer. 3,5 m. położonej na działce nr 427 w m. Rzymy Rzymki. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie nawierzchni bitumicznej wybranych odcinków dróg. Opis przedmiotu zamówienia: Zadanie 1: Przebudowa drogi gminnej w m. Dminin dz. nr 496 /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 370 m. i szer. 4,0 m. położonej nr działce nr 496 w m. Dminin. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 2: Przebudowa drogi gminnej nr 102766L w m. Sięciaszka Pierwsza Przebudowa drogi gminnej nr 102766L w m. Sięciaszka Druga /wg. zał. mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 500 m. i szer. 4,5 m. położonej nr działce nr 595 w m. Sięciaszka Pierwsza. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 3: Przebudowa drogi gminnej w m. Ryżki dz. nr 2044/12 /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 180 m. i szer. 4,5 m. położonej nr działce nr 2044/12 w m. Ryżki. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 4: Przebudowa drogi gminnej w m. Role – dz. nr 649 /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 150 m. i szer. 4,0 m., położonej nr działce nr 649 w m. Role. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 5: Przebudowa drogi gminnej w m. Łazy (dz. nr 43 i 52) /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 280 m. i szer. 4,0 m. położonej nr działce nr 43 i 52 w m. Łazy. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 6: Przebudowa dróg gminnych w m. Rzymy-Rzymki ( dz. 427, dz. 424) /wg.załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 120 m. i szer. 3,5 m. położonej na działce nr 424 w m. Rzymy Rzymki oraz wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 185 m. i szer. 3,5 m. położonej na działce nr 427 w m. Rzymy Rzymki. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. Zadanie 7: Przebudowa (modernizacja) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Wólka Świątkowa /dz. nr 432, 738/ oraz w m. Gołaszyn /dz. nr 349/ /wg. załączonej mapy/ Zadanie polega na wykonaniu nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, na istniejącej podbudowie, odcinka drogi o długości 1 000,00 m. i szer. 5,0 m. położonej nr działce nr 432 i 738 w m. Wólka Świątkowa oraz na działce nr 349 w m. Gołaszyn. Przed wykonaniem nawierzchni należy wyrównać i ewentualnie uzupełnić podbudowę tłuczniem kamiennym. Po wykonaniu należy uzupełnić i uporządkować pobocza. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-01 09:00 Po zmianie: 2026-09-04 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-01 09:15 Po zmianie: 2026-09-04 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-01 Po zmianie: 2026-10-04 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.