Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 035 660 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    435 420 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    600 240 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części

Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 035 660 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Województwo ŚląskieKatowice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
1 035 660 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Anton Group Sp. z o.o. (część 1); MUSIC COMPANY Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 035 660,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276254650

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Ligonia 46

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-037

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@slaskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slaskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zam_na_usl_spoleczne_i_inne_szczegolne_uslugi/?p=2026%5ETryb+podstawowy%5Eaktualne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f6a5027-d5c1-42e7-b283-27d7e3358e84

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034980/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.23 Wydarzenia (RKIP) 1.Makro, mikro i mini wyprawy po regionie z FE 15 wycieczek 2. Po regionie na kole - Rajdy rowerowe po ścieżkach FE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot umowy jest współfinansowany przez Unię Europejską - Pomoc Techniczna FE SL 2021-2027 - w zakresie części I oraz II

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00276402

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ-ZP.272.4.6.2026.KD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji czterech mikrowypraw w postaci gier terenowych oraz mini pikników plenerowych pod wspólną nazwą Śladami Funduszy Europejskich.
Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ), stanowi Załącznik nr 3a do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.
Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ
Wykonawca będzie realizował usługę zgodnie z dokumentem "Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027" do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027; w szczególności jeśli taka potrzeba wystąpi, np.: wsparcie na wyrównywanie szans (na przykład: asystent osoby z niepełnosprawnością, tłumacz przewodnik, technologie asystujące), a także dostępność infrastrukturalna poszczególnych miejsc:
- Wykonawca powinien uwzględnić osoby ze szczególnymi potrzebami biorące udział w mikrowyprawach. Wykonawca zapewni możliwość udziału osób z psami asystującymi, w tym przygotuje w strefie startu/mety oraz na terenie minipikniku miskę z wodą dla psa asystującego- w zakresie części I
Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.5.)Wartość części

408317,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa kompleksowego opracowania, przygotowania i przeprowadzenia 4 wydarzeń rowerowych składających się z rajdów rowerowych wraz z piknikiem rodzinnym
Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ), stanowi Załącznik nr 3b do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.
Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, znajdują się w Załączniku nr 2b do SWZ
Wykonawca będzie realizował usługę zgodnie z dokumentem "Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027" do Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027; w szczególności jeśli taka potrzeba wystąpi, np.: wsparcie na wyrównywanie szans (na przykład: asystent osoby z niepełnosprawnością, tłumacz przewodnik, technologie asystujące), a także dostępność infrastrukturalna poszczególnych miejsc:
- Wykonawca powinien uwzględnić osoby ze szczególnymi potrzebami biorące udział w rajdzie – w zakresie części II
Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.5.)Wartość części

504878,05 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

353010,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

492000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

435420,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Anton Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8952239965

7.3.4)Miejscowość

Krzepice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

435420,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-27

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600240,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

600240,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

600240,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MUSIC COMPANY Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5242782150

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

600240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-27

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Dotyczy pkt 8.3) niniejszego ogłoszenia - Okres realizacji zamówienia:
Dla Części I
Planowany termin mikrowypraw: lipiec/sierpień/wrzesień 2026 r. Ostateczne terminy zostaną ustalone po zawarciu umowy, jednak nie wcześniej niż 11 lipca 2026 i nie później niż do 27 września 2026 roku.
Dla Części II
Planowany termin wydarzeń: sierpień/wrzesień 2026 r. Ostateczne terminy zostaną ustalone po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 27 września 2026 roku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 435 zł
Próbka: 71 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 852 zł378 383 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 531 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 852 zł
Mediana
201 435 zł
Górny kwartyl
378 383 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Śląskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 035 660 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Anton Group Sp. z o.o. (Krzepice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.