Modernizacja infrastruktury energetycznej budynku poprzez dostawę magazynu energii, systemu EMS oraz ładowarki samochodowej
Zamawiający Gmina Orły (Orły, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja infrastruktury energetycznej budynku poprzez dostawę magazynu energii,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
25 sierpnia 2026
Termin ofert: 8 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
28 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ORŁY |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 650900358 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Przemyska 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Orły |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-716 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@ugorly.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gminaorly.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411661 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00406951 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.8. | Sposób oceny ofert Przed zmianą | 24.1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnienie kryteriów: Lp. Opis kryterium oceny Znaczenie (%) 1. Cena 60 % 2. Przepustowość energetyczna 40 % Razem 100 % 24.2. Oferty będą oceniane metodą punktową w skali punktowej. CENA - 60 % Maksymalną ilość punktów w kryterium „Cena” otrzyma oferta z najniższą ceną. Ilość punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena” zostanie określona zgodnie ze wzorem: Cena oferty najtańszej C = ------------------------------------------- × Kp × Wc Cena oferty badanej gdzie: C - liczba punktów przyznana ocenianej ofercie w kryterium cena, Kp - współczynnik proporcjonalności = 100, Wc - waga procentowa dla kryterium „Cena” = 60 %. 24.3. Kryterium PRZEPUSTOWOŚĆ ENERGETYCZNA - 40 % (gdzie okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji). Przepustowość energetyczna całej oferowanej konfiguracji Punkty poniżej 250 MWh oferta zostanie odrzucona 250,00–289,99 MWh 10 pkt 290,00–309,99 MWh 20 pkt 320,00–329,99 MWh 30 pkt 330,00–339,99 MWh 35 pkt 340,00 MWh i więcej 35 pkt 24.4. Łączna liczba punktów za ofertę = liczba punktów za cenę brutto (maks. 60) + liczba punktów za przepustowość energetyczną (maks. 40). Opis sposobu obliczenia łącznej oceny ofert: 24.4.1. Łączna ocena punktowa (P) oferty zostanie obliczona według formuły P = PC + G gdzie: PC - ilość punktów przyznanych Wykonawcy w kryterium cena brutto zamówienia, G - ilość punktów przyznanych Wykonawcy w kryterium „Przepustowość energetyczna”. Łączna ilość punktów oferty stanowi sumę ilości punktów przyznanych w kryterium „CENA” oraz ilości punktów przyznanych w kryterium „PRZEPUSTOWOŚĆ ENERGETYCZNA”. Oferta, która otrzyma największą łączną ilość punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą. Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną łączną ilością punktów. Po zmianie: 24.1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami i odpowiadającymi im znaczeniami oraz w następujący sposób będzie oceniał spełnienie kryteriów: Lp. Opis kryterium oceny Znaczenie (%) 1. Cena 60 % 2. Przepustowość energetyczna 40 % Razem 100 % 24.2. Oferty będą oceniane metodą punktową w skali punktowej. CENA - 60 % Maksymalną ilość punktów w kryterium „Cena” otrzyma oferta z najniższą ceną. Ilość punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena” zostanie określona zgodnie ze wzorem: Cena oferty najtańszej C = ------------------------------------------- × Kp × Wc Cena oferty badanej gdzie: C - liczba punktów przyznana ocenianej ofercie w kryterium cena, Kp - współczynnik proporcjonalności = 100, Wc - waga procentowa dla kryterium „Cena” = 60 %. 24.3. Kryterium PRZEPUSTOWOŚĆ ENERGETYCZNA - 40 % (gdzie okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji). Przepustowość energetyczna całej oferowanej konfiguracji Punkty poniżej 250 MWh oferta zostanie odrzucona 250,00–289,99 MWh 10 pkt 290,00–309,99 MWh 20 pkt 320,00–329,99 MWh 30 pkt 330,00–339,99 MWh 35 pkt 340,00 MWh i więcej 40 pkt 24.4. Łączna liczba punktów za ofertę = liczba punktów za cenę brutto (maks. 60) + liczba punktów za przepustowość energetyczną (maks. 40). Opis sposobu obliczenia łącznej oceny ofert: 24.4.1. Łączna ocena punktowa (P) oferty zostanie obliczona według formuły P = PC + G gdzie: PC - ilość punktów przyznanych Wykonawcy w kryterium cena brutto zamówienia, G - ilość punktów przyznanych Wykonawcy w kryterium „Przepustowość energetyczna”. Łączna ilość punktów oferty stanowi sumę ilości punktów przyznanych w kryterium „CENA” oraz ilości punktów przyznanych w kryterium „PRZEPUSTOWOŚĆ ENERGETYCZNA”. Oferta, która otrzyma największą łączną ilość punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą. Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną łączną ilością punktów. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-07 10:00 Po zmianie: 2026-09-08 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-07 10:15 Po zmianie: 2026-09-08 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-06 Po zmianie: 2026-10-07 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.