Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla nowego Żłobka Miejskiego w Płock przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7
Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 223 180 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
30 kwietnia 2026
Termin ofert: 8 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
28 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA - MIASTO PŁOCK |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 611016086 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stary Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Płock |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 09-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL923 - Płocki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@plock.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://nowybip.plock.eu/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7f5900c8-33ac-4bcc-b924-dbe3ff971f14 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411612 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00225283 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zadanie dofinansowane w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla nowego Żłobka Miejskiego w Płock przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część I – dostawa mebli na wymiar dla nowego Żłobka Miejskiego w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7, wg specyfikacji przedmiotu zamówienia określonej w załączonej tabeli nr 2.1.; |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-06-22 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Studio Wyposażenia Wnętrz Sławomir Zmysłowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7741071528 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Filtrowa 1 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Płock |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 09-402 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 72570,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00265431/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W związku z aneksem Nr 2 do Umowy JST/I/KPO/T/73b zawartym w dniu 5 czerwca 2026 roku pomiędzy Skarbem Państwa a Gminą Miasto-Płock wydłużono termin realizacji niniejszej umowy do 27 lipca 2026 roku. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wydłużony termin realizacji umowy do 27 lipca 2026 roku. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 72570 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.