Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: AGNIESZKA KĄDZIELA GP TRUCK TRADING - wspólnik spółki cywilnej

Wartość umowy
971 577 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Termin dostawy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa nowego samochodu ciężarowego wraz z zabudową (beczka asenizacyjna).

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "żyrardów" Sp. z o.o. (Żyrardów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa nowego samochodu ciężarowego wraz z zabudową (beczka asenizacyjna)”, wybierając ofertę wykonawcy Grzegorz Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela (GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela). Wartość umowy: 971 577 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
971 577 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Grzegorz Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela (GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela) (Warszawa), wspólnie z: AGNIESZKA KĄDZIELA GP TRUCK TRADING - wspólnik spółki cywilnej.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 971 577,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "ŻYRARDÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750086653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Czysta 5

1.5.2.)Miejscowość

Żyrardów

1.5.3.)Kod pocztowy

96-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.7.)Numer telefonu

46 855 40 41

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pgk.zyrardow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgk.zyrardow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1350094

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


pobór i zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie ścieków, gospodarka odpadami, utrzymanie zieleni miejskiej, utrzymanie w czystości uli i dróg, schronisko dla zwierząt

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa nowego samochodu ciężarowego wraz z zabudową (beczka asenizacyjna).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73ecc66d-175f-41ee-9ff1-66201bc7fd6d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411577

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00365832

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.26.TZ.3PZP.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa nowego samochodu ciężarowego wraz z zabudową (beczka asenizacyjna)”.
2. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu umowy określa Opis przedmiotu zamówienia – specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6 do SWZ i wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie maksymalnie do 6 tygodni. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia do 4 tygodni lub 2 tygodni. Termin realizacji zamówienia jest jednym z kryteriów oceny ofert.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34144520-9 - Cysterny do gromadzenia ścieków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

971577,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

971577,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

971577,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Grzegorz Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela (GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AGNIESZKA KĄDZIELA GP TRUCK TRADING - wspólnik spółki cywilnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213290013

7.3.3)Ulica

Hoserów 13

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-995

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

971577,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144500-3Pojazdy do transportu odpadów i ści…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 000 zł1 389 543 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 145 543 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
244 000 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 389 543 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "żyrardów" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żyrardów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 971 577 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144500-3 (Pojazdy do transportu odpadów i ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grzegorz Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela (GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela) (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.