Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II”

Zamawiający Gmina Somianka (Somianka, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SomiankaSomianka, Mazowieckie (powiat Wyszkowski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Somianka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668090

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Armii Krajowej 4

1.4.2.)Miejscowość

Somianka

1.4.3.)Kod pocztowy

07-203

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.7.)Numer telefonu

297418790

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@somianka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugsomianka.bip.org.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1761adfb-f861-4644-909f-5d2a1fc74b12

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411286

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00253658

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II, położonej na działkach o numerze ewidencyjnym 288, 86/1, 86/3 obręb 0005 Jasieniec, 210/9, 210/15, 210/13 obręb 0011 Nowe Płudy, 84, 94/5, 93/1, 92/1, 91/1 obręb 0018 Somianka-Parcele, gmina Somianka, powiat wyszkowski, woj. mazowieckie.
Zaprojektowano przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Somianka ul. Jana Pawła II ze spadkiem poprzecznym dwustronnym 2% o długości 615,54 mb, szerokości jezdni 5,00/4,50/3,50 m wraz z poboczem o szerokości 0,50 m. Przebudowę jezdni projektuje się istniejącym śladem z niewielkimi korektami, uwzględniając istniejące zagospodarowanie pasa drogowego i terenu przyległego.
Przyjęto następującą konstrukcję nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S o gr. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W o gr. 5 cm,
- warstwa wyrównawcza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem łamanym o C/90/3 fr. 0/31,5 m CBR>60%, stabilizowana mechanicznie, gr. 8 cm
- podbudowa z mieszanki związanej cementem, klasa mieszanki C3/4, grubość warstwy 20 cm, uzupełnienie kruszywa naturalnego (pospółka-drogowa), fr. 0//31,5 m
- istniejące podłoże gruntowe stabilizowane mechanicznie.
Łączna grubość konstrukcji nawierzchni: 37 cm
W ramach zamówienia wykonane zostaną zjazdy zwykłe z betonu asfaltowego, zjazdy zwykłe o nawierzchni z kruszywa łamanego wraz z wykonaniem oznakowania pionowego.

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Królik Włodzimierz KROL Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno- Instalacyjnych

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1250011324

4.3.3.)Ulica

Łukasiewicza 9 G

4.3.4.)Miejscowość

Wołomin

4.3.5.)Kod pocztowy

05-200

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

493968,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00365252/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

493968 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
388 348 zł1 832 229 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 443 881 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
388 348 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 832 229 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Somianka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Somianka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.