Przebudowa ulic: Tatarakowej i Henryka Mikołaja Góreckiego w Redzie w podziale na części
Zamawiający Gmina Miasto Reda (Reda, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa ulic: Tatarakowej i Henryka Mikołaja Góreckiego w Redzie w podziale na części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIASTO REDA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675161 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Gdańska 33 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Reda |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 84-240 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL634 - Gdański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi3@reda.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.reda.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-eb5a3f9b-f198-46b7-9231-b1af83a8a86c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411252 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00183514 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa ulic: Tatarakowej i Henryka Mikołaja Góreckiego w Redzie w podziale na części |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulic Tatarakowej w Redzie na odcinku 410m opolegającej na wymianie nawierzchni z mieszanki niezwiązanej na płyty betonowe ażurowe typu IOMB. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 45233140-2 - Roboty drogowe 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45113000-2 - Roboty na placu budowy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa Henryka Mikołaja Góreckiego w Redzie na odcinku 310m drogi, polegającej na wymianie nawierzchni z mieszanki niezwiązanej na płyty betonowe ażurowe typu IOMB. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 45233140-2 - Roboty drogowe 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45113000-2 - Roboty na placu budowy |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CYGERT sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5892082960 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wygoda Sierakowska 210 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Sierakowice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-340 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 555555,77 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00256927/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 555555,77 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.