Budowa tężni solankowej na terenie Parku Pięciu Zmysłów w Cegłowie
Zamawiający Gmina Cegłów (Cegłów, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa tężni solankowej na terenie Parku Pięciu Zmysłów w Cegłowie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
27 sierpnia 2026
Termin ofert: 11 września 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
27 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Cegłów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711582635 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | T. Kościuszki 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Cegłów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-319 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@ceglow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.ceglow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411036 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00410759 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Budowa wolnostojącego urządzenia tężni solankowej na terenie Parku Pięciu Zmysłów w Cegłowie działka o nr ew. 543/1. W ramach realizacji inwestycji teren Parku zostanie wyposażony w elementy małej architektury tj. ławki i kosze na śmieci wraz z otoczeniem poprzez budowę nawierzchni z kostki betonowej. Parametry techniczne projektowanej tężni: Projektuje się budowę wolnostojącej tężni o następujących parametrach: - powierzchnia zabudowy 81m2 - budowa tężni solankowej wraz ze zbiornikiem na solankę o pojemności ok. 1500 l - budowa wiaty wraz z oświetleniem - 6 szt. typu LED - montaż skrzynki elektrycznej; - montaż wyłącznika pływakowego; - montaż wyłącznika zmierzchowego - montaż pompy; - wykonanie zbiornika na solankę; Zakres prac dotyczących budowy tężni wraz z małą architekturą: - usunięcie darniny w miejscach nasadzeń; - zakup, dostawa i montaż tężni solankowej; - zakup, dostawa i montaż ławki z oparciem - zakup, dostawa i montaż koszy na śmieci; - wykonanie altany drewnianej o formie sześciokąta foremnego; - budowa linii oświetleniowej kablowej; - wykonanie trawników w sąsiedztwie nawierzchni; - roboty ziemne – dostosowanie do projektowanej niwelety; - układanie nowej nawierzchni wraz z obrzeżami; - prace porządkowe; - uruchomienie tężni wyposażonej w solankę i niezbędny osprzęt do jej prawidłowego funkcjonowania; - przeszkolenie przedstawicieli Zamawiającego z obsługi systemu funkcjonowania tężni i sterowania nią. Po zmianie: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Budowa wolnostojącego urządzenia tężni solankowej na terenie Parku Pięciu Zmysłów w Cegłowie działka o nr ew. 543/1. W ramach realizacji zadania W ramach realizacji inwestycji teren Parku zostanie wyposażony w elementy małej architektury tj. ławki i kosze na śmieci wraz z otoczeniem poprzez budowę nawierzchni z kostki betonowej. Parametry techniczne projektowanej tężni: Projektuje się budowę wolnostojącej tężni o następujących parametrach: - powierzchnia zabudowy 81m2 - budowa tężni solankowej wraz ze zbiornikiem na solankę o pojemności ok. 1500 l - budowa wiaty wraz z oświetleniem - 6 szt. typu LED - montaż skrzynki elektrycznej; - montaż wyłącznika pływakowego; - montaż wyłącznika zmierzchowego - montaż włącznika czasowego; - montaż pompy; - wykonanie zbiornika na solankę; Zakres prac dotyczących budowy tężni wraz z małą architekturą: - usunięcie darniny w miejscach nasadzeń; - zakup, dostawa i montaż tężni solankowej; - zakup, dostawa i montaż ławki z oparciem - zakup, dostawa i montaż koszy na śmieci; - zakup, dostawa i montaż stojaków na rowery; - wykonanie altany drewnianej o formie sześciokąta foremnego; - budowa linii oświetleniowej kablowej; - wykonanie trawników w sąsiedztwie nawierzchni; - roboty ziemne – dostosowanie do projektowanej niwelety; - układanie nowej nawierzchni wraz z obrzeżami; - prace porządkowe; - uruchomienie tężni wyposażonej w solankę i niezbędny osprzęt do jej prawidłowego funkcjonowania; - przeszkolenie przedstawicieli Zamawiającego z obsługi systemu funkcjonowania tężni i sterowania nią. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.