Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
170 691 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    49 650 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    26 520 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 156 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    40 365 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%Termin płatnosci faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Osiek w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie imiennych biletów miesięcznych

Zamawiający Gmina Osiek (Osiek, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Osiek w roku szkolnym 2026/2027 na…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 170 691 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina OsiekOsiek, Świętokrzyskie (powiat Staszowski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
170 691 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Dewu Trans sp. z o.o (części 1, 4); FHu BOR TRAVEL (część 2); Usługi Transportowe Lunea (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 170 690,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OSIEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409689

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Osiek

1.5.3.)Kod pocztowy

28-221

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

158671203

1.5.8.)Numer faksu

158671232

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina-osiek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gmina-osiek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/osiek

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Osiek w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie imiennych biletów miesięcznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af103704-1af8-420d-9355-1eac95c172b3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050230/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Osiek w roku szkolnym 2026- 2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00343639

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Za.4464.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenieGminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Część 1. – Dowóz do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości: Długołęka, Kąty, Osiek, Lipnik
Trasa Długołęka – Osiek (Osiek ul. Sandomierska, ul. Tarnobrzeska, Długołęka, Lipnik, Kąty, Osiek ul. Wiślana)
- 43 uczniów
Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej -usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz.1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem
przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do
SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

58598,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu
biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenie
Gminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Część 2. - Dowóz do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości Bukowa
Trasa Bukowa – Suchowola – Osiek (Bukowa – Osiek ul. Grabowiec – Suchowola, - Osiek ul. Klimontowska -Osiek)
- 2 uczniów
Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym
szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

19741,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenie Gminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Część 3. - Dowóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości: Sworoń, Matiaszów Staszówek Trzcianka, Trzcianka Kolonia, Strużki
Trasa Sworoń- Ossala( Sworoń, Matiaszów Staszówek, Trzcianka, Trzcianka Kolonia, Ossala, Strużki)
- 42 uczniów

Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym
szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do
SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

77096,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów i zakupu
biletów miesięcznych umożliwiających dojazd dzieciom do szkół na terenie gminy Osiek w komunikacji regularnej na terenie
Gminy Osiek w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
Część 4. – Dowóz do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Heleny i Józefa Świątyńskich w Ossali i powrót do miejsca zamieszkania z miejscowości: Niekrasów, Mucharzew
Trasa Mucharzew – Niekrasów – Ossala
- 23 uczniów

Dowozy będą się odbywać we wszystkie dni nauki szkolnej - usługa będzie świadczona w dni powszednie z wyjątkiem
sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
określonych na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U z 2017 r. poz. 1603) na podstawie biletów miesięcznych na
utworzonych przez Wykonawcę liniach regularnych, z pierwszeństwem przejazdu dzieci z imiennym biletem miesięcznym
szkolnym.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia, w tym trasy przejazdu
autobusów, szacunkową liczbę dowożonych dzieci oraz przykładowe godziny dowozów zawarte są w załączniku nr 5 do
SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

43080,33 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dewu Trans sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661737641

7.3.4)Miejscowość

Ossala

7.3.5)Kod pocztowy

28-221

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26520,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHu BOR TRAVEL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661552232

7.3.3)Ulica

Sandomierska

7.3.4)Miejscowość

Osiek

7.3.5)Kod pocztowy

28-221

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54155,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54155,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Lunea

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661220205

7.3.4)Miejscowość

Pliskowola

7.3.5)Kod pocztowy

28-221

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54155,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40365,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40365,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dewu Trans sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661737641

7.3.4)Miejscowość

Ossala

7.3.5)Kod pocztowy

28-221

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

403656,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Osiek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Osiek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 170 691 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dewu Trans sp. z o.o (Ossala). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.